Piłkarze z Bilbao zgodzili się na obniżkę zarobków. Po raz drugi
19 lutego 2021Drużyna Athletic Bilbao już po raz drugi w ciągu niespełna roku zgodziła się na obniżkę swoich wynagrodzeń z uwagi na skutki pandemii koronawirusa, tym razem o ponad osiem procent - poinformował klub hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej.