Tysiące pracowników nie dostają wynagrodzeń na czas
22 lipca 2013 W pierwszym półroczu prawie 62 tys. pracowników nie otrzymało pensji –
ustalili inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy (PIP). To aż o 30 proc.
więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Zdecydowanie zwiększyła
się również kwota niewypłaconych wynagrodzeń i innych świadczeń.
Wyniosła ona blisko 111 mln zł i była o 17 proc. większa niż przed
rokiem.