Zarabiamy więcej niż przed rokiem17 kwietnia 2013Zarobki w przedsiębiorstwach są wyższe niż przed rokiem i przed miesiącem, ale zatrudnienie jest mniejsze - wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego.
Kryzys urzędnikom nie straszny. Zarabiają coraz więcej11 kwietnia 2013 W czasie kryzysu urzędnicy zarabiają coraz więcej i bezkrytycznie oceniają swoją pracę. Ich pensje rosną, mimo że formalnie piąty rok z rzędu są zamrożone. Miało być taniej, a w 2012 r. płace w administracji wzrosły o 800 złotych.
Ile zarabia członek zarządu OFE? Ponad 630 tys. zł rocznie09 kwietnia 2013 24,5 mln zł trafiło do podziału między członków zarządów OFE, łącznie między około 40 osób. Przeciętnie w zeszłym roku zainkasowali oni po około 6 tys. zł podwyżki.
Kardynał o ubóstwie księży: Żyłem za 200 zł miesięcznie25 marca 2013 "Może w Kościele są księża, którzy mają luksusy, ale większość z nas żyje skromnie i pokornie" - mówi w wywiadzie dla ”Rzeczpospolitej” kardynał Henryk Gulbinowicz.
Czesław Mozil zarabia fortunę dzięki Wojewódzkiemu?25 marca 2013Popularność Czesława Mozila w Polsce rośnie z roku na rok. Zaczynał jako niszowy muzyk, dziś jest celebrytą i gwiazdą telewizji. Z sukcesem zaś idą ogromne pieniądze. Część z nich Mozil zawdzięcza przyjaźni z Kubą Wojewódzkim.
250 tys. zł odprawy. Ile zarabia arcybiskup Głódź? 25 marca 2013 Zarobki arcybiskupa Sławoja Leszka Głodzia niejednego mogłyby przyprawić o zawrót głowy. Miesiąc w miesiąc samej tylko emerytury dostaje 10 tys. zł. Ale do tego dochodzą jeszcze inne świadczenia.
Oszczędny jak prezes banku22 marca 2013 Duży czy mały – to nieważne. Wszystkie banki dają dobrze zarobić prezesom. Ich przeciętne wynagrodzenie wyniosło w ubiegłym roku 2,76 mln zł.
Polacy zaciskają pasa i mocno ograniczają wydatki. Na co?14 marca 2013 Zarabiamy znacznie mniej niż nasi koledzy z bogatszych krajów Europy, ale pasa zaciskamy tak samo jak oni.
Słabe zarobki w hotelach. Pensje niższe, niż w innych branżach13 marca 2013 Praca w hotelach, czy restauracjach nie należy do najlepszych. Zarobki w tej branży są jedne z najniższych w Polsce.
Prokop: W telewizji zarabiamy za dużo. To są próżniacze pieniądze08 marca 2013Tą wypowiedzią Marcin Prokop z pewnością nie przysporzył sobie fanów wśród kolegów z branży. Prezenter wyznał bowiem, że jego zdaniem zarobki w telewizji są zbyt wysokie i nieproporcjonalne do zasług.