Partia zmienia siedzibę. Będą mieli bliżej do Sejmu
16 grudnia 2011 Rzecznik SLD poinformował, że partia opuści budynek przy ul. Rozbrat w Warszawie, gdzie do tej pory mieściła się siedziba tego ugrupowania. Do przeprowadzki dojdzie w połowie przyszłego miesiąca. Nowy budynek Sojuszu znajduje się w okolicach Sejmu.