Napadł na sklep z siekierą. Zatrzymali go klienci
11 października 2011 Nastolatek napadł na sklep w Bytomiu. Groził sprzedawczyni siekierą. Udało jej się jednak wyrwać z rąk napastnika. Razem z klientami zamknęła bandytę w sklepie i czekała na policję.