Jakubiak: Odwołam się. Będę walczyć
08 września 2010
"Oczywiście będę się odwoływała" - zapowiedziała Elżbieta Jakubiak, zawieszona decyzją Jarosława Kaczyńskiego w prawach członka PiS. "Jestem w polityce. W polityce trzeba być twardym, trzeba umieć bronić swoich racji" - podkreślała w "Kropce nad i" w TVN24. Potwierdziła, że nie ma oficjalnych informacji na temat swojego zawieszenia. Jak powiedziała, dowiedziała się o tym "z paska jednej ze stacji telewizyjnych".