Boniek po meczu Polska - Ukraina. "Kraj, w którym jest wojna, gra lepiej od nas. To nie jest normalne"
01 czerwca 2026Biało-czerwoni w towarzyskim meczu przegrali z Ukrainą. Polscy piłkarze na stadionie we Wrocławiu tylko przez 30 minut wyglądali jak drużyna. Potem kompletnie się pogubili i w efekcie stracili dwa gole. "Można się zastanowić nad jedną rzeczą. Kraj, w którym jest wojna, gra lepiej od nas. To nie jest normalne" - podkreśla Zbigniew Boniek.