Boniek: Nowy system rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy będzie normalny
22 lutego 2020„Nowy system rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy będzie normalny. Mistrzem Polski powinna być drużyna najlepsza w trakcie dziewięciu miesięcy, a nie w ciągu miesiąca” – powiedział w Chorzowie prezes PZPN Zbigniew Boniek.