Boniek zagrał z Maradoną w meczu piłkarskich legend. Prezes PZPN pochwalił się zdjęciem na Twitterze [FOTO]
11 maja 2017Spotkać się z Diego Maradoną na boisku - bezcenne! Takiego zaszczytu dostąpił Zbigniew Boniek. Szef PZPN wziął udział w turnieju piłkarskich legend, zorganizowanym przy okazji kongresu FIFA w Bahrajnie.