• Namiętność
  Zarówno kobietom, jak i mężczyznom odbywanie kontaktów seksualnych najbardziej utrudniają zmęczenie i stres – twierdzi prof. Zbigniew Izdebski, powołując się na swój najnowszy raport „Seksualność Polaków 2017”.
 • Para rozmawiająca w łóżku
  Blisko 70 proc. dorosłych Polaków doświadczyło prawdziwej miłości, 65 proc. jest w stałych związkach i aż 78 proc. z nich, gdyby miało jeszcze raz podjąć decyzję, wybrałoby tego samego partnera/ partnerkę – wynika z badania „Obraz obyczajowości seksualnej współczesnych Polaków” zrealizowanego przez IQS dla prof. Zbigniewa Izdebskiego i Polpharmy. 10 proc. ankietowanych jednocześnie przyznaje, że zdarzyło im się być w dwóch związkach jednocześnie.
 • Cyberseks
  W opublikowanym przez portal polityka.pl wywiadzie Jacka Żakowskiego z prof. Zbigniewem Izdebskim pojawił się wątek internetowego, erotycznego zmartwychwstania. Czy naprawdę sieć stała się dziś seksualnym stymulatorem Polaków?
 • Seksualne akcesoria to między innymi kajdanki
  Jeżeli myślicie, że Polacy to naród, który do spraw sypialnianych podchodzi „po bożemu”, by nie powiedzieć – ze wstydem i pełna niewiedzą, grubo się mylicie. Mamy coraz więcej inwencji w wprawach seksu i coraz częściej posiłkujemy się dodatkowymi „pomocami” – wynika z badań. Erotyczna bielizna, wibratory, lateks, kajdanki? Sprawdźcie, jakie są ukochane sex-zabawki i akcesoria Polaków!
 • Co naprawdę dzieje się za drzwiami polskich sypialni?
  Jaki procent z nas satysfakcjonuje to, co się dzieje za drzwiami sypialni? Ilu rodaków korzysta z płatnej miłości? Czy zdrada jeszcze nas obchodzi? Jakiej rozkoszy szukamy w Internecie? Odpowiedzi na te pytania udziela najnowszy raport o życiu seksualnym Polaków. Nie da się ukryć – niejedno się zmieniło…