• Zbigniew Lew-Starowicz
  Niedawno na rynku ukazała się nowa książka profesora Zbigniewa Lwa-Starowicza zatytułowana „Wszystko da się naprawić”. Znakomity polski seksuolog i psychiatra przekonuje w niej, że nie warto poddawać się modnemu obecnie trendowi „szybkiej zamiany partnera na lepszy model”, gdy w związku pojawiają się jakiekolwiek problemy. W rozmowie z nami profesor wyjawia jednak, że są takie przypadki, w których nie zdecydowałby się na podjęcie terapii z parą. O to, jakie to sytuacje i z jakimi nowymi problemami muszą sobie dziś radzić partnerzy, a także, dlaczego zdradzone kobiety radzą sobie lepiej niż mężczyźni, pyta Marta Jarosz.
 • Kobieta w pończochach i szpilkach
  Profesor Zbigniew Lew-Starowicz uważa, że nagłaśniane przez media afery seksualne zamiast oburzać, rozbudzają wyobraźnię, szczególnie kobiet. W konsekwencji wzrastają ich wymagania w łóżku. Mężczyźni z kolei zaczynają się bać o to, czy będą potrafili sprostać oczekiwaniom partnerki.
 • Zbigniew Lew-Starowicz
  Profesor Zbigniew Lew-Starowicz uważa, że Donald Tusk podoba się kobietom, bo jest dla nich uosobieniem sukcesu. Na paniach robi też wrażenie kultura osobista i otwartość byłego premiera. Seksuolog przyznaje, że mężczyźni na wysokich stanowiskach zawsze byli dla kobiet obiektem pożądania.
 • Zazdrość
  Zazdrość jest naturalnym elementem każdego związku – uważa prof. Zbigniew Lew-Starowicz. Problemy pojawiają się, gdy jej rozmiar wykracza poza psychiczną odporność przynajmniej jednego z partnerów. Wtedy może doprowadzić do destrukcji związku, a nawet zbrodni. W swojej najnowszej książce „O zazdrości i innych szaleństwach z miłości” słynny seksuolog opowiada o miłości, która przeradza się w obsesję.
 • Na pytanie, ilu z 460 posłów gościł w swoim gabinecie, najbardziej znany polski seksuolog odpowiada: "Wielu". Mówi też o tym, czym różnią się dolegliwości polityków lewicowych i prawicowych, a także o tym, że kiedyś leczył gejów z homoseksualizmu prądem.
 • W polskim show biznesie utarło się przekonanie, że Doda jest seksowną gwiazdą. Tymczasem profesor Zbigniew Lew-Starowicz, ekspert z zakresu seksuologii twierdzi, że dla wielu mężczyzn, "królowa" jest wręcz aseksualna.
 • Marta Kaczyńska
  Wielu wyborców może teraz przekreślić Martę Kaczyńską. Rozwód może się zdarzyć, ale kreowanie się idealną rodziną na bilbordach w trakcie kampanii prezydenckiej ojca, a później wychodzą takie numery… - mówi prof. Zbigniew Lew – Starowicz w rozmowie z Onet.pl.
 • Dlaczego mężczyźni tak uwielbiają seks oralny?
  Mężczyźni wprost uwielbiają, gdy partnerka pieści ustami ich strefy intymne, a kobieta... raczej rzadko czerpie przyjemność z dawania kochankowi rozkoszy w ten sposób. Dlaczego tak się dzieje, wyjaśnił w jednym z wywiadów profesor Lew-Starowicz.
 • Co naprawdę dzieje się za drzwiami polskich sypialni?
  Jaki procent z nas satysfakcjonuje to, co się dzieje za drzwiami sypialni? Ilu rodaków korzysta z płatnej miłości? Czy zdrada jeszcze nas obchodzi? Jakiej rozkoszy szukamy w Internecie? Odpowiedzi na te pytania udziela najnowszy raport o życiu seksualnym Polaków. Nie da się ukryć – niejedno się zmieniło…
 • Zbigniew Lew-Starowicz o "Kobietach, które zabijają"
  Profesor Zbigniew Lew-Starowicz odkrywa sekrety kobiecych zbrodni w rozmowie z ekspertką programu "Kobiety, które zabijają" na kanale Crime & Investigation Network i autorką książki "Polskie morderczynie", Katarzyną Bondą.