Dolnośląskie: Szpital wojewódzki wznowił przyjmowanie chorych na COVID-19
04 kwietnia 2021Szpital Wojewódzki im. Marciniaka we Wrocławiu po kilkunastu godzinach przerwy wznowił przyjmowanie chorych na COVID-19. W placówce poprawiono przepustowość instalacji tlenowych. Z kolei szpital im. Falkiewicza we Wrocławiu przerwał przyjmowanie pacjentów.