Sośnierz o nowym ministrze zdrowia: Trzeba dać mu szansę, ale NFZ źle działał podczas pandemii
21 sierpnia 2020Trzeba dać szansę nowemu ministrowi zdrowia Adamowi Niedzielskiemu, ale kierowany przez niego Narodowy Fundusz Zdrowia źle działał podczas pandemii - ocenił Andrzej Sośnierz. Centralizacja funduszu prowadzona przez niego doprowadziła do niewydolności NFZ podczas pandemii - dodał.