Burza na sejmowej komisji zdrowia. "Demolujecie", "skandal", "zepsuto całą ustawę"
22 lipca 2020Sejmowa Komisja Zdrowia we wtorek późnym wieczorem opowiedziała się za poprawką dotyczącą tzw. pionizacji NFZ, czyli ujednolicenia sposobu jego funkcjonowania poprzez wprowadzenie zasady, w myśl której dyrektorzy oddziałów wojewódzkich realizują swoje zadania na mocy upoważnienia od prezesa funduszu.