• Zbigniew Ziobro
  Zbigniew Ziobro wbija szpilę w doradców PO. Twierdzi, że jeśli zarzuty wobec oświadczeń majątkowych Michała Kamińskiego się potwierdzą, to doradca Ewy Kopacz powtórzy los Sławomira Nowaka.
 • Michał Kamiński
  Zegarek Michała Kamińskiego pod lupą CBA. Centralne Biuro Antykorupcyjne sprawdza doniesienia dziennika "Fakt" na temat nie umieszczenia w zeznaniu majątkowym ekskluzywnego zegarka Michała Kamińskiego.
 • Kruger&Matz
  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Kruger&Matz, specjalizujący się w produkcji eleganckich urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio, wprowadził do oferty pierwszy produkt z zakresu technologii ubieralnych - smartwatch Classic. Urządzenie współpracuje z telefonami wyposażonymi w systemem Android 4.3, IOS7 bądź nowszymi, a dzięki Bluetooth 4.0 po zainstalowaniu aplikacji SmartWear umożliwia sterowanie najważniejszymi funkcjami smartfona i stały dostęp do powiadomień.
 • Lorus
  Trio chronografów zamyka paletę nowości japońskiej marki należącej do Seiko. Precyzyjnie wykończone, nietypowo zestawione kolory, duża dawka męskiego charakteru, sportowego polotu i przełamanie sztampowości w męskich trendach zegarkowych... Oto nowa kolekcja!
 • Sławomir Nowak
  Sławomir Nowak podaje, że złożył rezygnację z mandatu poselskiego. Pismo miało trafić do marszałka Sejmu już ponad dwa tygodnie temu, choć obowiązywać ma "ze skutkiem na koniec tego miesiąca".
 • mem / Polityczne memy
  Po sądowym wyroku, który skazał go na 20 tys. złotych grzywny za nieuwzględnienie w zeznaniu podatkowym zegarka wartego ponad 10 tys. złotych, Sławomir Nowak zrzekł się mandatu poselskiego. Internauci postanowili pożegnać posła szyderczymi memami.
 • Bulova Treble
  Od kiedy Bulova została oficjalnym sponsorem Manchester United, drużyna stała się nieodzowną częścią nowojorskiej marki. Z okazji rozpoczętej w 2013 roku współpracy zawodnicy wraz z legendarną zegarmistrzowską marką stworzyli własny, sygnowany przez kultową ekipę model czasomierza – Bulova Treble. Na jego prezentacji zjawił się cały skład „Czerwonych Diabłów” z Robinem van Persie, Angelem di Maria oraz Luke’iem Shawem na czele.
 • Sławomir Nowak
  Zgubiło go niechlujstwo i niefrasobliwość - tak prezydent Warszawy, wiceprzewodnicząca PO Hanna Gronkiewicz Waltz mówiła w "Sygnałach Dnia" o wyroku skazującym dla Sławomira Nowaka.
 • Sławomir Nowak
  Sławomir Nowak wycofuje się z polityki. Po tym, jak sąd skazał go na 20 tys. złotych grzywny, poseł klubu PO zdecydował o oddaniu mandatu poselskiego.
 • Sławomir Nowak, Małgorzata Dąbrowska-Kardas
  Były minister transportu Sławomir Nowak winny niewpisania drogiego zegarka do kilku oświadczeń majątkowych. Prokurator domagał się grzywny w wysokości 20 tysięcy złotych i dokładnie taką karę orzekł sąd. Na sali zabrakło oskarżonego.