• Asus Zenfon 3
  Mając przez 2 tygodnie Zenfona 3 w kieszeni, czułem się pewnie. Wiedziałem, że niezależenie od tego co będę chciał zrobić, smartfon mnie nie zawiedzie. Czy można chcieć czegoś więcej?
 • Siedziba AMD w Kalifornii
  Dane z rynku kart graficznych pokazują, że AMD dzięki architekturze Polaris odzyskuje odziały w rynku. A to nie koniec ofensywy firmy - na rynku wkrótce pojawi się nowy procesor - Zen, a także kolejne układy graficzne. Co jeszcze planuje koncern? O tym na targach IFA rozmawialiśmy z szefem marketingu, Johnem Taylorem i Sasą Marinkovicem odpowiedzialnym za marketing systemów VR.
 • Protest przeciwko zabiciu Osamy bin Ladena. Pakistan, maj 2011 roku
  "Odpowiedzialny za operację miał być Mohammad Dżunos Afez. Wytypowano nawet potencjalnych zamachowców, między innymi dwóch Arabów mieszkających w Nowej Zelandii" - wyjaśnia szczegóły planowanego na Polskę zamachu były szpieg Aleksander Makowski. Rozmawiają z nim Paweł Reszka i Michał Majewski w książce "Zawód: szpieg".
 • Antoni Macierewicz
  Zdradzono mnie i oszukano - zeznał w sądzie Aleksander Makowski, ujawniony w 2007 r. w raporcie z weryfikacji Wojskowych Służb Informacyjnych jako ich agent i główny uczestnik tajnej operacji "Zen" w Afganistanie. Chce przeprosin od prezydenta, premiera i MON.
 • Angelina Jolie i Brad Pitt
  Od kilku dni amerykańskie i światowe media spekulują: czyżby najsłynniejsza z gwiazdorskich mam znów spodziewała się dziecka? Angelina Jolie jest w trzecim miesiącu ciąży – twierdzi informator z otoczenia aktorki.
 • Przeprosin od prezydenta, premiera i MON żąda w pozwie Aleksander Makowski - ujawniony w 2007 r. w raporcie z weryfikacji Wojskowych Służb Informacyjnych jako ich agent i główny uczestnik tajnej operacji "Zen" w Afganistanie.