• Najbardziej charyzmatyczne osobowości polskiej telewizji
  O sukcesie w telewizji decydują nie tylko talent, wiedza i ciężka praca, ale również to bliżej nieokreślone "coś", co sprawia, że widzowie nie potrafią przejść obok danej postaci obojętnie. Nie wszyscy są uwielbiani, niektórzy budzą kontrowersje, a nawet ostrą krytykę, jednak każda z tych osób jest wyrazista, barwna i mocno zaznacza swoją obecność na małym ekranie. Oto nasz subiektywny ranking najbardziej charyzmatycznych osobowości polskiej telewizji.
 • Tomasz Lis i Monika Olejnik
  Monika Olejnik nie zaprasza polityków PSL, a u Tomasza Lisa nie gościł Janusz Palikot. Gospodyni "Kropki nad i" częściej rozmawia o Smoleńsku, Tomasz Lis zaś dyskutuje z gośćmi o lewicy i sprawie Madzi.  Oto porównanie programów Tomasza Lisa i Moniki Olejnik przygotowane przez portal gazeta.pl.
 • Kraje największych biustów
  Firma TargetMap.com specjalizuje się w tworzeniu nietypowych map świata. Całkiem niedawno zaprezentowała zestawienie krajów, których obywatele szczycą się największymi rozmiarami męskości, teraz na stronie firmy można zobaczyć interaktywną "mapę biustów".
 • Zarobki gwiazd polskich seriali według informacji Super Expressu
  Zarobki gwiazd i celebrytów to temat, który niezmiennie elektryzuje opinię publiczną. Super Express postanowił uchylić rąbka tajemnicy i wyjawił, ile zarabiają gwiazdy polskich seriali. Oto opublikowana przez tabloid lista najlepiej opłacanych telewizyjnych aktorów.
 • ranczo
  Polacy uwielbiają seriale, a szczególnie te wyprodukowane w kraju. Takie wnioski można wyciągnąć z danych opublikowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. Największą liczbą najchętniej oglądanych produkcji minionego roku może poszczycić się Telewizja Polska, Polsat i TVN w tej konkurencji zostały daleko w tyle.
 • Najlepsze seriale 2011 roku
  W ciągu ostatnich 12 miesięcy miłośnicy seriali mogli delektować się wieloma premierowymi produkcjami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wśród całej masy nowych tytułów, które nie wniosły niczego nowego, można wyłonić kilka seriali zasługujących na uwagę widza. Poniżej prezentujemy nasz subiektywny ranking najlepszych seriali 2011 roku. Co sądzicie o takim zestawieniu?
 • Kto jest najbogatszym Polakiem? Oto nowa lista miliarderów
  Oto najnowsze zestawienie 100 najbogatszych Polaków. Choć na nasze warunki ich majątki wydają się zawrotne, to jednak w porównaniu do światowych krezusów to zaledwie płotki.