• Policja w Indiach
  Policja w Indiach poinformowała w niedzielę, że bada doniesienia, jakoby czteroletnia dziewczynka została zgwałcona przez kilku mężczyzn podczas pobytu w szpitalu w stanie Uttar Pradeś na północy kraju.
 • Andrzej Duda
  Taka odpowiedź z ust prezydenta Andrzeja Dudy padła, gdy podczas Forum Polsko-Niemieckiego niemiecki dziennikarz zapytał dlaczego w miniony weekend Program Trzeci Polskiego Radia nie podał informacji o decyzji TSUE ws. Sądu Najwyższego.  - Dlaczego na przykład w sklepie nie można w tej chwili kupić już zwykłej żarówki, można kupić tylko żarówkę energooszczędną? Bo UE zakazała. To są problemy, nad którymi zastanawiają się ludzie - tak z kolei komentował działanie unijnych instytucji.
 • Niemiecka policja
  W Berlinie 13-letnia dziewczynka została porwana i przez 30 godzin była bita i gwałcona przez grupę imigrantów z Bliskiego Wschodu - ta szokująca informacja rozeszła się po sieci lotem błyskawicy. Podawana była zwłaszcza przez media rosyjskie, jako że nastolatka miała pochodzić z rodziny niemieckojęzycznych Rosjan. Fakt, że wszystkiemu zaprzeczyła niemiecka policja, już tak rozgłaszany nie był. Sprawa przybiera coraz bardziej nieoczekiwany obrót.
 • Francuska policja
  Zbigniew H. w 2009 roku dokonał we Francji dwóch napadów tego samego dnia. Już wtedy mogło dojść do tragedii. Polakowi francuski sąd stawia zarzuty o porwanie, zgwałcenie i zamordowanie 9-cioletniej Chloe. Doszło do tego w Calais na północy kraju.
 • Łuny nad jeziorami
  Dla pasjonatów II wojny, historii i dawnych terenów Prus Wschodnich książka autorstwa Leszka Adamczewskiego to pozycja obowiązkowa. W "Łunach nad jeziorami" autor przedstawia dramatyczne, sensacyjne i tajemnicze wydarzenia ostatnich miesięcy II wojny światowej w Prusach Wschodnich.
 • Kajdanki - zdjęcie ilustracyjne
  Małopolscy policjanci zatrzymali 65-letniego gwałciciela, który na swoje ofiary wybierał starsze kobiety. Jego ofiarą padła między innymi 84 -letnia kobieta, a 89-latka została zmuszona do poddania się "innym czynnościom seksualnym".