• Krzysztof Ziemiec
  Przez trzy lat po pożarze, w którym omal nie stracił życia, Krzysztof Ziemiec przeszedł głęboką przemianę. I teraz jest pewien, że ma ważną misję do spełnienia wobec ludzi.
 • "Potknięcie" Krzysztofa Ziemca w "Wiadomościach"
  Telewizje prześcigały się w sposobach na jak najciekawsze prezentowanie wizyty Baracka Obamy w Polsce. W przypadku "Wiadomości" TVP ten rozmach sceniczny zaowocował dość nietypowym potknięciem prezentera Krzysztofa Ziemca.
 • Krzysztof Ziemiec
  Krzysztof Ziemiec był gospodarzem "Niepokonanych", prowadzi "Wiadomości", raz w tygodniu pojawia się w "Celowniku", a już niedługo zobaczymy go w nowej roli współgospodarza programu publicystycznego w TVP 1.
 • Krzysztof Ziemiec
  Niemiecki psychiatra i filozof Karl Jaspers napisał traktat o sytuacjach granicznych, wydarzeniach, których reperkusje są tak silne, że raz na zawsze wywracają życie człowieka – lub istotny aspekt jego biografii, światopoglądu, kondycji psychicznej – do góry nogami. Taką sytuacją dla Krzysztofa Ziemca był wypadek.
 • To oni wylecą z "Wiadomości" TVP
  Platforma Obywatelska na nowego szefa „Wiadomości” forsuje Jana Pińskiego, dyrektora Agencji Informacji za czasów Piotra Farfała. Z serwisu mają zniknąć Krzyszof Ziemiec, Danuta Holecka i Piotr Kraśko oraz ich kierownik Jacek Karnowski