• Złamane serce
  Tym problemem warto się zająć, zanim zaowocuje dramatycznym rozwojem sytuacji. 
 • Koniec związku
  Z badań wynika, że kobiety i mężczyźni inaczej przeżywają rozstanie, jednak uciekają się do podobnych sposobów, żeby dojść do siebie. Co ciekawe, 25% więcej mężczyzn, niż kobiet przyznało, że cierpi po każdym rozstaniu, a nie tylko po związkach, w których byli „tak naprawdę zakochani”. Czy panowie są wrażliwsi? Ankietę przeprowadził serwis partnerski portalu randkowego eDarling – Elitesingles*.
 • Agnieszka Szulim, która całkiem niedawno rozstała się ze swoim mężem wyznała, że łamanie serca innym jest trudnym przeżyciem. Prezenterka woli nawet sama mieć złamane serce, niż krzywdzić w ten sposób drugą osobę.
 • Syndrom złamanego serca charakteryzują objawy bardzo podobne do tych, właściwych zawałowi
  „To nie twoja wina”, „zostańmy przyjaciółmi”, „na swój sposób cię kochałam, ale to nie było to”. Zabrzmiało znajomo? Kobieta, którą jeszcze dwa dni temu uważałeś za kogoś bardzo bliskiego, z którą wiązałeś plany odprawiła cię z kwitkiem. Nie wierzysz własnym uszom. Dopada cię milion skrajnych emocji, ciężko złapać oddech, jak gdyby ktoś kopnął cię z wszystkich sił w brzuch i myślisz tylko o kolejnej butelce alkoholu. Tak było do tej pory, dziś z pomocą porzuconym przychodzi nauka.
 • Statystyczny Brytyjczyk zakochuje się trzy razy w życiu
  Większość mężczyzn w W. Brytanii już po pierwszej randce wie, czy kobieta, którą poznali jest tą, której szukali. W odróżnieniu od nich kobieta, by dojść do tego samego wniosku, potrzebuje sześciu randek.