• 3
  Inwestor wieży Libeskinda znów zaskoczył rynek: w sprzedaży pojawił się gotowy do zamieszkania apartament w stylu etno na 38. piętrze Złotej 44. Jest niezwykły nie tylko z powodu wyjątkowo zaaranżowanego wnętrza, ale także dlatego, że został wyposażony nawet w zastawę stołową, pościel, oświetlenie i zieleń.
 • Zlota44_Penthouse_HolaDesign_04
  Takiej oferty na rynku nieruchomości jeszcze nie było. I to nie tylko w Warszawie. Złota 44 wystawiła na sprzedaż perłę luksusu – najwyżej położony w Unii Europejskiej penthouse, z sypialnią znajdującą się prawie 200 metrów nad ziemią.
 • Mariusz Błaszczak
  Złota odznaka "Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej" została przyznana Mariuszowi Błaszczakowi, synowi Lucjana. Postanowienie o jej nadaniu podpisał - z upoważnienia szefa MSWiA - wiceszef resortu. Sprawę opisał Polsat News, a zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa.
 • Złota 44
  Największy wieżowiec mieszkalny w Europie, słynny warszawski "żagiel" Daniela Libeskinda, od wczoraj ma nowego właściciela. Tym jest konsorcjum, w skład którego wchodzi amerykański fundusz Amstar i warszawska spółka developerska BBI Development. W rozmowie z Dziennik.pl przedstawiciele spółki BBI zapewniają, że mimo skomplikowanej historii wieżowca, nie kupili kota w worku.
 • Warszawski "żagiel"
  Najwyższy budynek mieszkalny w Europie, warszawski „żagiel” przy ul. Złotej 44, zaprojektowany przez Daniela Libeskinda, został sprzedany. Dotychczasowy użytkownik wieczysty nieruchomości, spółka Orco Property, sprzedała wieżowiec za 63 mln euro, oddając tym samym 100 proc. udziałów i wierzytelności.
 • Złota 44
  Największy i najdroższy apartament zajmujący trzy najwyższe kondygnacje wieżowca miał być ponoć sprzedany za astronomiczną kwotę 20 mln zł, czyli ponad 53 tys. zł za mkw. Gdzie dokładnie się mieści?