• 3
  Inwestor wieży Libeskinda znów zaskoczył rynek: w sprzedaży pojawił się gotowy do zamieszkania apartament w stylu etno na 38. piętrze Złotej 44. Jest niezwykły nie tylko z powodu wyjątkowo zaaranżowanego wnętrza, ale także dlatego, że został wyposażony nawet w zastawę stołową, pościel, oświetlenie i zieleń.
 • Robert Lewandowski
  Klucze do swojego apartamentu w Złotej 44 odebrał właśnie Robert Lewandowski - legenda polskiej piłki nożnej, sportowiec, który ma na swoim koncie najwięcej goli strzelonych dla reprezentacji Polski.
 • Złota 44
  Po 29 miesiącach intensywnych prac Złota 44 w Warszawie otrzymała zgodę na użytkowanie. Najwyższy w Unii Europejskiej wyłącznie mieszkalny budynek – liczy 192 metry – zaprojektowany przez słynnego architekta Daniela Libeskinda, został oficjalnie otwarty.
 • Złota 44
  Największy wieżowiec mieszkalny w Europie, słynny warszawski "żagiel" Daniela Libeskinda, od wczoraj ma nowego właściciela. Tym jest konsorcjum, w skład którego wchodzi amerykański fundusz Amstar i warszawska spółka developerska BBI Development. W rozmowie z Dziennik.pl przedstawiciele spółki BBI zapewniają, że mimo skomplikowanej historii wieżowca, nie kupili kota w worku.
 • Złota 44
  Pierwsi lokatorzy wprowadzą się do luksusowych apartamentów w wieżowcu przy ul. Złotej 44 w przeciągu dwóch lat - poinformowali na konferencji prasowej nowi właściciele warszawskiego "żagla": amerykański fundusz Amstar i warszawski developer BBI Development.
 • Budynek "Żagiel" projektu Daniela Libeskinda przy ul. Złotej 44 w Warszawie
  192 metry wysokości i 54 piętra sprawiają, że widok musi być przynajmniej wart uwagi. Wieżowiec przy ul. Złotej 44, tzw. Żagiel, otworzył swoje podwoje i zaprezentował to, co ma cennego - widoki na centrum Warszawy.