• Vivian Sibold i Nico Rosberg
  Jeśli w powiedzeniu, że piękna kobieta u boku dodaje mężczyźnie siły do działania i wygrywania, jest choćby odrobina prawdy, to Nico Rosberg reprezentujący w Formule 1 zespół Mercedesa, może być spokojny o swój wynik w najbliższym konkursie. Jego żona, Vivian Sibold, która towarzyszy mu w Abu Dhabi, to prawdziwa piękność. Aż dziw bierze, że nie ma nic wspólnego ze światem mody, ani z show-biznesem - jest projektantką wnętrz. Zobaczcie, jak prezentuje się para.
 • Corinna Schumacher w drodze do męża leżącego w szpitalu
  Corinna i Michael od 18 lat są szczęśliwym małżeństwem. Teraz, gdy sportowiec walczy o życie, małżonka stara się nie tracić siły i wytrwale przy nim czuwa. Ci, którzy mieli okazję ostatnio z nią rozmawiać, twierdzą, że jest jej bardzo ciężko, ale dzielnie się trzyma i stara nie tracić nadziei. Oto, jak żyła, zanim wydarzyła się tragedia.
 • Line Stille Berg i Henning Berg
  Od stycznia 2014 roku Legia Warszawa będzie miała nowego trenera. Pierwsza konferencja prasowa z udziałem Henninga Berga odbyła się w piątek w Warszawie. Norwegowi towarzyszyła piękna żona, z którą od kilu lat tworzą udany związek. Zanim tak się jednak stało, para wiele przeszła. Prawdziwe "law story", ale chyba było warto...
 • Anna i Robert Lewandowscy
  Patrząc na tych dwoje, nie można się nie uśmiechnąć: zadowoleni, wyluzowani, dobrze ubrani, a w dodatku mistrzowie w swoich profesjach, którzy mimo sławy i sukcesów umieją pozostać zwykłymi sympatycznymi ludźmi. Wczoraj Anna i Robert Lewandowscy promowali w Warszawie biografię Roberta. Zobaczcie, jak wyglądali.