• fot. Wojciech Grzędziński
  Szukasz prezentu na święta? Czerwona budka telefoniczna na czarno-białym tle znudziła Ci się na ścianie? Lubisz fotografię i chcesz poznać ludzi? Albo po prostu chcesz wyrwać się z galerii handlowej do przyjaznego miejsca? W weekend 16-17 grudnia fotografowie zapraszają do swego królestwa.
 • Katarzyna Łoś, Kontrasty
  Wystawa Street Warsaw - nie do pary? będzie podsumowaniem warsztatów fotograficznych organizowanych przez Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Fotografików, zwieńczeniem trzymiesięcznej wspólnej pracy uczestników oraz wykładowców wśród których znaleźli się: Jagna Olejnikowska, Jolanta Rycerska, Andrzej Zygmuntowicz. Wystawa czynna będzie do 30 grudnia 2013r. w Starej Galerii ZPAF na Placu Zamkowym 8 w Warszawie. Wstęp wolny!
 • W.J.Grabski, Potwór z Dusseldorfu, Witkacy z Turowską
  Związek Polskich Artystów Fotografików zaprasza na pierwsza edycję festiwalu fotografii Warsaw Photo Days.
 • Ukraina. 1940 r.
  Od 4 lutego 2013 r w Starej Galerii ZPAF oglądać będzie można wystawę fotografii Stefana Arczyńskiego.
 • Zdjęcie z kalendarza autorstwa Jodie Bieber
  W Starej Galerii ZPAF trwa wystawa fotografii z unikalnego Kalendarza Virako 2013 - Some Kind of Wonderful ze zdjęciami Jodi Bieber - laureatki World Press Photo, wykonanymi podczas pobytu artystki w Łodzi w 2012 r. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na cel charytatywny.