• Krzysztof Ibisz od kilku sezonów, za sprawą swojego talk show, próbuje poznać zakamarki kobiecej psychiki. Wiosną w Polsat Cafe pojawią się nowe odcinki programu "Zrozumieć kobietę. W rozmowie z dziennik.pl, dziennikarza opowiedział, jak udaje mu się nakłonić znane Polki do intymnych zwierzeń .
  • Krzysztof Ibisz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterów. Od 12 lat związany z Telewizją Polsat, kiedyś prowadził na jej antenie najważniejsze programy rozrywkowe. Choć w ostatnim czasie dość rzadko można zobaczyć go na małym ekranie, okazuje się, że pomimo braku zajęcia, prezenter nieustannie otrzymuje od swojego pracodawcy wysokie wynagrodzenie.
  • Krzysztof Ibisz to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej telewizji. Swoje ogromne doświadczenie związane ze szklanym ekranem, prezenter niebawem wzbogaci o rolę prowadzącego talk show. Już wiosną na antenie Polsat Cafe zagości bowiem program "Zrozumieć kobietę", w którym Krzysztof Ibisz zapyta znane Polki o ich życie osobiste.