• Kobieta znudzona ćwiczeniami
  Wybór odpowiedniego rodzaju aktywności fizycznej to ważny krok na drodze do osiągnięcia celów i utrzymanie aktywności.
 • Jak pokonać przesilenie wiosenne
  Pogoda za oknem coraz ładniejsza, dieta rozpoczęta, plany dotyczące biegania lub kupna karnetu do klubu fitness już są i nagle zamiast zastrzyku energii, dopada nas zmęczenie i osłabienie! Co robić, by nie dać się wiosennemu przesileniu i jak radzić sobie z jego objawami? W jaki sposób skutecznie zmotywować się do działania?
 • Alexis Wright
  Alexis Wright, 30-letnia instruktorka fitness, została skazana na 10 miesięcy pozbawienia wolności za prostytucję i oszustwa podatkowe. Amerykanka zamieniła klub fitness w agencję towarzyską...
 • Zajecia tabury dla osób dbających o szczupłą sylwetkę
  Instruktorzy i kluby fitness w poszukiwaniu świeżych, inspirujących form ćwiczeń, sięgają po różnorodne dyscypliny, łącząc je z tradycyjnym treningiem aerobowym. Tabura, to nowe zajęcia fitness, które zawierają w sobie elementy etnicznego tańca afrykańskiego.
 • Fitness dla każdego
  Trening Ugi, wodna zumba czy tenis w wersji cardio - to najgorętsze nowości z klubów fitness. W sezonie wiosennym trendy będą też rozgrzewające zajęcia pilates.
 • Sh'Bam pozwala na szybkie spalenie tkanki tłuszczowej
  Do niedawna miłośniczki nowych trendów w fitnessie zachwycały się Zumbą. Zdaje się, że ten dynamiczny, taneczny zestaw ćwiczeń ustąpi miejsca nowej modzie na Sh'Bam.
 • Zajęcia fitness na plaży
  Energetyczna zumba, pure fire czy joga to tylko niektóre z ćwiczeń, które latem propagują instruktorzy fitness na plaży w łódzkiej Manufakturze. Opowiadają też o zasadach prawidłowej diety i właściwym doborze ćwiczeń.
 • Łączenie przyjemnego z pożytecznym to bardzo kusząca idea, jednak w życiu codziennym zwykle trudna do zrealizowania. Zumba, czyli nowa forma aerobiku daje możliwość wcielenia jej w życie. Na czym polegają zajęcia łączące w sobie dobrą zabawę i kształtujący sylwetkę trening wytrzymałościowy?
 • Sport to zdrowie i wiedzą o tym nawet dzieci. Każda aktywność fizyczna jest dobra dla naszego organizmu, ponieważ pomaga utrzymać kondycję i zachować smukłą sylwetkę. Nie wszystkie ćwiczenia jednak pozwalają na spalenie takiej samej ilości kalorii, a co za tym idzie pozbycie się zbędnych kilogramów w tym samym czasie. Zobacz co najlepiej ćwiczyć, by uzyskać jak najszybsze efekty.