Emerytura w OFE czy w ZUS? Opinie ekspertów
01 kwietnia 2014 Od dziś mamy wybór, czy na emeryturę będziemy odkładać tylko w ZUS-ie
czy również w Otwartych Funduszach Emerytalnych. Niektórzy już wiedzą
gdzie mają być gromadzone ich środki. Jak mówi IAR Artur Skiba -
wiceprezes Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia, dla niego bardziej
opłacalne jest nierezygnowanie z OFE.