• Mieszkanie Zuzanny Bijoch
  Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN" odwiedził Zuzannę Bijoch w jej nowym mieszkaniu w Katowicach. "Jestem cały czas w rozjazdach, ale każdą sekundkę, kiedy jestem w Polsce, staram się spędzić na Śląsku" - powiedziała modelka. Jak urządziła wnętrza?
 • Zuzanna Bijoch w kampanii Mohito jesień/zima 2015/2016
  Londyn, ekskluzywny apartament w sercu miasta, za obiektywem aparatu Rene Habermacher, a na pierwszym planie ona – światowej klasy top modelka Zuzanna Bijoch w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Mohito wita nowy sezon w pięknym stylu.
 • Zuzanna Bijoch u Kuby Wojewódzkiego
  Zuzanna Bijoch, jedna z najlepszych polskich top modelek, gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Gwiazda wybiegów w rozmowie z gospodarzem zaapelowała, by Joanny Krupy nie nazywać "top modelką".
 • Anja Rubik
  Od kilku sezonów pokaz kolekcji Balmain jest jednym z najbardziej oczekiwanych przez redaktorów działów mody. Czwartkowy show domu mody nie zawiódł pod względem liczby sensacyjnych kreacji i pięknych modelek, wśród których nie zabrakło Polek: Anji Rubik, Magdaleny Frąckowiak, Kasi Struss i Zuzanny Bijoch.
 • Polki w pokazie kolekcji Isabel Marant na sezon jesień/zima 2012/2013
  W pokazie kolekcji słynnej marki na sezon jesień/zima 2012/2013 wzięły udział Zuzanna Bijoch, Anja Rubik i Kasia Struss. Która prezentowała się najlepiej?
 • Zuzanna Bijoch podbija świat mody.
  17-letnia Polka Zuzanna Bijoch w ciągu trzech ostatnich miesięcy awansowała w rankingu 50 najlepszych modelek na świecie z ostatniego na 23. miejsce. Jej kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. Nie da się ukryć: Anja Rubik ma groźną konkurentkę.