Beniaminka z Ostrowa żegna się z PGE Ekstraligą [WYNIKI i TABELA]
06 sierpnia 2022GKM pokonał u siebie beniaminka z Ostrowa, który żegna się z PGE Ekstraligą. Gospodarze dali na koniec sezonu chociaż odrobinę radości swoim fanom, bo dla nich siódme miejsce w ligowej tabeli także nie jest niczym nadzwyczajnym. Jak co sezon liczono bowiem na przełamanie i włączenie się do walki o wyższe miejsca i jak co sezon... wyszło podobnie.