Bartosz Zmarzlik jako pierwszy zawodnik w historii drugi raz wygrał IMME na żużlu
15 sierpnia 2020Bartosz Zmarzlik (Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski) wygrał w sobotę w Toruniu siódmą edycję PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi na żużlu. Gorzowianin jako pierwszy zawodnik w historii tych zawodów wygrał je po raz drugi.