Zmarzlik będzie promował Gorzów Wlkp. Dostanie za to 200 tys. zł
31 stycznia 2020Indywidualny mistrz świata i lider żużlowej drużyny Stali Gorzów Bartosz Zmarzlik otrzymał od samorządu Gorzowa Wlkp. 200 tys. zł. W zamian będzie promował miasto. W piątek prezydent Jacek Wójcicki podpisał umowę z zawodnikiem.