14. Memoriał Edwarda Jancarza: Patryk Dudek ponownym zwycięzcą
09 kwietnia 2017 Patryk Dudek został w Gorzowie Wlkp. zwycięzcą 14. Memoriału Edwarda Jancarza. W wyścigu finałowym pokonał Nickiego Pedersena, Przemysława Pawlickiego i Grigorija Łagutę. To drugi triumf wychowanka Falubazu Zielona Góra w zawodach pamięci legendy gorzowskiego i polskiego żużla.