Drugie miejsce Stali Gorzów w żużlowej Lidze Mistrzów25 kwietnia 2015Drużynowy mistrz Szwecji Elit Vetlanda z Jarosławem Hampelem i Januszem Kołodziejem w składzie wygrała w Gorzowie Wielkopolskim żużlową Ligę Mistrzów (World Speedway League).
Kto odpowiada za skandal na Narodowym? Duńczycy zwalają winę na Polaków20 kwietnia 2015Skandalem zakończyła się Grand Prix na Stadionie Narodowym. Kibice zamiast być uczestnikami żużlowego święta, stali się świadkami kompromitacji. Kto za to odpowiada?
Justyna Kowalczyk ostro o kibicach po żużlowym skandalu na Narodowym20 kwietnia 2015Grand Prix na Stadionie Narodowym w Warszawie zakończyło się skandalem. Po 12. biegach zawody zostały przerwane. Obecna na trybunach Justyna Kowalczyk jednak bardziej zdenerwowała się zachowaniem kibiców niż organizatorów.
Tomasz Gollob nie chce się wypowiadać o skandalu na Stadionie Narodowym20 kwietnia 2015Tomasz Gollob podczas sobotniej, żużlowej Grand Prix Polski w Warszawie pożegnał się z cyklem indywidualnych mistrzostw świata. Mimo kłopotów z prawidłowym przeprowadzeniem zawodów, publiczność podziękowała najlepszemu zawodnikowi świata z 2010 roku za 21 lat startów i wzruszeń.
Prezydent Komorowski świadkiem skandalu na Stadionie Narodowym. ZDJĘCIA19 kwietnia 2015Żużlowa Grand Prix w Warszawie została przerwana po dwunastu wyścigach. Powodem takiej decyzji były problemy techniczne. Świadkiem skandalu na Stadionie Narodowym był prezydent Polski, Bronisław Komorowski.
Grand Prix na Stadionie Narodowym przerwana!18 kwietnia 2015Żużlowa Grand Prix w Warszawie została przerwana po dwunastu wyścigach. Powodem takiej decyzji były problemy techniczne. Zawody na Stadionie Narodowym wygrał tym samym Słoweniec Matej Žagar. Drugi był Brytyjczyk Chris Harris, a trzeci Jarosław Hampel.
Warszawa zablokowana przez protest związkowców i... Grand Prix na Stadionie Narodowym17 kwietnia 2015W weekend najlepiej nie poruszać się po centrum Warszawy. Na sobotę i niedzielę zapowiedziano aż 18 zgromadzeń publicznych. To oznacza zamknięte ulice i zmiany w komunikacji.
Przemysław Pawlicki wygrał Złoty Kask14 kwietnia 2015Przemysław Pawlicki drugi raz z rzędu wygrał zawody o Złoty Kask. Żużlowiec Fogo Unii Leszno zdobył na torze w Lublinie 14 punktów i o punkt wyprzedził Mirosława Jabłońskiego z PGE Stali Rzeszów. Trzecie miejsce zajął Piotr Pawlicki, także zawodnik Unii, który wywalczył 12 punktów.
Ekstraliga: Unia Leszno pierwszym liderem13 kwietnia 2015Żużlowcy Fogo Unii Leszno są pierwszymi liderami Speedway Ekstraligi. W pierwszym meczu sezonu pokonali u siebie GKM Grudziądz różnicą 18 punktów.
Tomasz Gollob: Żegnam się z Grand Prix i daję miejsce młodym zawodnikom02 kwietnia 2015Rozpoczynający się tydzień po Wielkanocy sezon żużlowy będzie wyjątkowym dla Tomasza Golloba. Czołowy polski zawodnik ostatnich lat po raz ostatni wystartuje w tym roku w zawodach cyklu Grand Prix - w kwietniu w Warszawie.