• Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży
  Przez pewien czas udawało im się zmylić media, w końcu jednak postanowili wyjawić prawdę. Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży wzięli cichy ślub. Informację tę potwierdziła sama prezenterka.
 • Według feministek, mężczyzna dla Ukrainki jest pierwszy po Bogu
  Fora internetowe kipią od informacji na temat cudownych kobiet zza wschodniej granicy. Mądre, zadbane, kobiece do tego rodzinne, potrafiące zająć się domem, bardzo skromne i przede wszystkim wierne. Polacy mają już dość szukania żony na własnym podwórku. Przejadły się wyemancypowane osobowości i nikt już nie potrafi za nimi nadążyć.
 • W świetle obecnego prawa, dysfunkcje natury psychologicznej, stanowiące zagrożenie dla małżeństwa bądź przyszłego potomstwa wykluczają możliwość zawarcia związku małżeńskiego
  Zakaz zawierania małżeństw przez niepełnosprawnych umysłowo jest niezgodny z prawami człowieka.
 • Szczęśliwi małżonkowie mają niższe ciśnienie krwi niż osoby samotne
  Miłość stawia świat na głowie, ale też poprawia zdrowie i zwiększa odporność na stres. Czy miłość może leczyć? Zdecydowanie tak! Świetnie radzi sobie nie tylko z problemami duszy, ale i ciała. Naukowcy potwierdzili, że osoby kochające i kochane lepiej radzą sobie z problemami, są mniej podatne na przeziębienia i żyją dłużej.