Makabryczne odkrycie na zboczu wulkanu. Zmumifikowane ciała
07 marca 2015Na zboczu meksykańskiego wulkanu Pico de Orizaba znaleziono
zmumifikowane ciała dwóch osób. Uśpiony wulkan jest jednocześnie
najwyższą górą Meksyku, więc osoby te mogły być ofiarami wypadku w
drodze na szczyt. Lokalne źródła podają, że zwłoki mogły przeleżeć w
śniegu około 50 lat.