Ekstraklasa koszykarzy: Dyscyplinarka w Anwilu Włocławek
30 grudnia 2020McKenzie Moore nie jest już zawodnikiem klubu ekstraklasy koszykarzy Anwil Włocławek. Kontrakt z Amerykaninem został rozwiązany z jego winy. W sobotę zawodnik odmówił udziału w treningu przez planowanym meczem z Treflem Sopot.