• Karolina Szostak
  I co ważne: prezenterka nie straciła swoich kobiecych kształtów, dzięki czemu jest naprawdę sexy!
 • Marina Łuczenko i Sara Boruc
  Idziemy o zakład, że wiele kobiet, które pozwoliłoby sobie na tak drogi gadżet, strzegłoby go jak oka w głowie i zabierało ze sobą tylko na wyjątkowe wyjścia, ale nie małżonka Artura Boruca! Ona z torebką wartą tyle co połowa mieszkania w mniejszym mieście w Polsce, kibicowała drużynie męża podczas piątkowego meczu. Zobaczcie jej stylizację i oceńcie, czy dobrze dobrała dodatek.
 • Patrycja Mikuła
  Patrycja Mikuła - bo to niej mowa - przyjaciółką Natalii jest tylko na planie show, w którym obie biorą udział. W realu dziewczyna wyznała, że jest tak mądra, iż szybko zauważyła, że "Miss Euro" chce ją wykorzystać (w jaki konkretnie sposób - tego nie wiadomo) i po miesiącu pracy nad programem zerwała z nią kontakt. Nie oznacza to jednak, że chce zniknąć z polskiego show-biznesu. Wnioskując po tym, jak pozuje fotografom na imprezach i dumnie pokazuje swoje kuszące ciało, można stwierdzić, że "salonowe życie" to jej żywioł. Myślicie, że zaistnieje...?
 • Seksowna suknia Audrey Tautou
  Audrey Tautou należy do grona tych gwiazd, które słyną z wysmakowanej elegancji i skromności, ale jej styl chyba właśnie uległ zmianie. Na nowojorskiej premierze obrazu "Populaire" gwiazda pojawiła się w przepięknej sukni, pod którą nie założyła bielizny. Zobaczcie!
 • Heidi Klum i Kate Moss.
  Choć sama nie przepada za mediami społecznościowymi, Kate Moss okazała się modelką, o której najchętniej rozmawiają internauci. Miejsce na podium Brytyjka podzieliła z Heidi Klum.
 • Angelina Jolie twierdzi, że macierzyństwo bardzo ją zmieniło.
  Angelina Jolie przyznała, że macierzyństwo całkowicie odmieniło jej sposób patrzenia na świat. Dodała jednocześnie, że podjęcie decyzji o zostaniu rodzicem nie było łatwe.