• Już z początkiem grudnia na telewizyjne ekrany powróci serial "Życie nad rozlewiskiem 2". Tym razem widzowie zobaczą nowe przygody Małgorzaty Jantar oraz jej rodziny i przyjaciół, w malowniczej, zimowej scenerii .
 • "Siła wyższa", nowy serial TVP, który zastąpił w jesiennej ramówce "Życie nad rozlewiskiem", notuje lepsze wyniki oglądalności od swojego poprzednika. Czy nowa produkcja na stałe zastąpi serial z Joanną Brodzik?
 • Jesienią fani serialu "Życie nad rozlewiskiem" niestety będą musieli obyć się bez swoich ulubionych bohaterów. Kolejna seria mazurskiej opowieści powróci na ekrany dopiero w przyszłym roku. W pasmie, w którym dotychczas wyświetlany był serial z Joanną Brodzik zadebiutuje zaś nowa produkcja TVP "Siła wyższa".
 • Robert Janowski po dłuższej przerwie powraca na serialowy plan. Gospodarza programu "Jaka to melodia?" wystąpi gościnnie w nowym sezonie "Życia nad rozlewiskiem".
 • Wypadek samochodowy, zdrada, poród i nowa miłość -w kolejnych odcinkach serialu "Życie nad rozlewiskiem" szykuje się wiele emocji. Aktualnie twórcy produkcji przebywają na Mazurach, gdzie powstają zdjęcia do nowego sezonu. Producentka serialu zaprzeczyła plotkom, jakoby rola Joanny Brodzik miała zostać ograniczona.
 • Joanna Brodzik
  W specjalnym oświadczeniu Joanny Brodzik, które zamieścił na swoim portalu Super Express, możemy przeczytać, iż zarówno doniesienia o okrojeniu jej roli, niewywiązywaniu się z obowiązków promowania serialu, jak i wpływaniu na zwalnianiu nielubianych przez nią kolegów z obsady są nieprawdziwe.
 • Joanna Brodzik i Anna Czartoryska w "Życiu nad rozlewiskiem"
  Ta wiadomość na pewno ucieszy zarówno Joannę Brodzik, jak i wielbicieli serialu "Życie nad Rozlewiskiem". Jak dowiedział się "Fakt", aktorka nie straci pracy - już powstaje scenariusz opowiadający o dalszych losach Małgosi i jej przyjaciół.
 • Robert Janowski
  Kiedyś były na szczycie, ale teraz nie są już na fali! Widzowie potrafią być bezlitośni i pokazują, że to, co było dla nich numerem jeden, nie musi być nim zawsze.
 • Joanna Brodzik i Anna Czartoryska
  Na planie serialu "Życie nad rozlewiskiem" padł już ostatni klaps. Choć widzowie już wkrótce będą mogli zobaczyć efekty pracy ekipy serialu, to my już dziś zdradzamy, co będzie różnić tę serię od poprzednich.W tej części serialu nakręconego według książkowej sagi Małgorzaty Kalicińskiej pojawią nowi bohaterzy, intrygujące wątki, duża dawka miłości, optymizmu i radości, a wszystko w przepięknych mazurskich krajobrazach.