• Ilona Łepkowska, nazywana "królową polskich seriali", kiedy trzeba zaciekle broni swoich produkcji przed krytyką, sama jednak nie szczędzi gorzkich słów konkurencji. Ostatnio niezbyt pochlebnie wyraziła się o programie Małgorzaty Ohme "Życie od kuchni".
  • Już od 10 marca na antenie telewizyjnej Dwójki zagości nowe reality show. W "Życiu od kuchni", psycholog Małgorzata Ohme i kucharz Robert Sowa, pokażą biorącym udział w programie rodzinom, jak pozbyć się nieprawidłowych nawyków żywieniowych i ulepszyć relacje w rodzinie .
  • Małgorzata Ohme, psycholożka znana głównie z tego, że była współautorką książki Kingi Rusin, została gospodynią nowego show TVP2 "Życie od kuchni". W programie będzie uczyła rodziny jak dbać o wzajemne relacje i zdrowo się odżywiać.
  • Marta Grycan, mając na swoim koncie doświadczenie związane z prowadzeniem telewizyjnego programu w stacji TLC, postanowiła pójść o krok dalej. Celebrytka zabiega ponoć o posadę gospodyni nowego show TVP, przypominającego formatem "Perfekcyjną Panią Domu".