• Polscy siatkarze przegrali z Australią 1:3
  Po meczu wyglądali tak, jakby sami nie wierzyli w to, co się stało. Mecz z Australią miał nam dać pewne pierwsze miejsce w grupie, a po przegranej 1:3 podopiecznych Andrei Anastasiego czekać będzie starcie z jedną z siatkarskich potęg. Zobacz przybitych porażką polskich siatkarzy.
 • Daria Korczyńska
  Czternastu polskich sportowców, którzy znaleźli się w reprezentacji na igrzyska olimpijskie w Londynie, w trakcie ich trwania będzie świętowało swoje urodziny. Wśród nich rzucająca młotem Anita Włodarczyk (8 sierpnia) oraz siatkarz Łukasz Żygadło (2 sierpnia).
 • Polacy pokonali USA w finale Ligi Światowej
  Tak oto dzieje się historia polskiej siatkówki. Biało-czerwona reprezentacja po raz pierwszy zwyciężyła w Lidze Światowej. Ale poza samym faktem pokonania wszystkich przeciwników, liczy się fantastyczny styl, jaki zaprezentowali Polacy. Tak w finale walczyli z Amerykanami ci, którzy są teraz głównym kandydatem do złota w Londynie.
 • Reprezentant Włoch Michał Lasko
  Dobra postawa Michala Laski w ataku, to zdaniem rozgrywającego polskiej ekipy Łukasza Żygadło główna przyczyna porażki biało-czerwonych z Włochami 0:3 w półfinale mistrzostw Europy siatkarzy w Wiedniu.