Co wiecie o Al-Kaidzie?

wróć do quizu
  • ~TCHÓRZ TO TCHÓRZ A NIE BOJOWNIK
    (2011-09-10 09:43)
    Zamachowcy to tchórze -proste .Bandyci działają w maskach i pod osłoną nocy --- tchórzostwo .
  • ~Jan
    (2011-09-09 12:19)
    Co za debil wymyślił taki quiz ?
  • ~Realista
    (2011-09-09 15:02)
    Co wiemy? Że od początku była i nadal jest agenturą spółki CIA / Mossad / MI6.
  • ~~komandos
    (2011-09-12 17:17)
    Do Jana: Debil to ten, który nie zna lub chociaż nie próbuje poznać swojego wroga!!!
  • ~KRYMI
    (2011-09-17 20:54)
    NaPeWnO KoMoRuS Z KiSzCzAkE:
  • ~Gość
    (2011-09-16 12:04)
    pytanie trzecie w 1992 to błąd prawidłowa odpowiedź 1993 WTC garaż wybuch ciężarówki
  • ~ziuta_k_
    (2011-09-16 13:02)
    _
    _alkajda to platna przez cia organizacja terrorystyczna,
    _
    _ zmamch 9-wrzesnia-2001 to robota wewnetrzna a nie zadna alkajda/osama
    _
    _nie ma fizycznych dowodow smierci osamy.
    _
    _to wedlug teorii konspiracji... oczywiscie.
  • ~specjalista
    (2011-09-18 16:28)
    pytanie trzecie to nie błąd - zamach w Jemenie na hotel, w którym mieli być amerykańscy żołnierze - 1992.
    Agentura, owszem, ale spółki VEVAK - ISI - GRU
  • ~porton
    (2011-09-24 05:01)
    czego gro pracownikow dostao ostrzerzenie inteligentna al kaida
  • ~Cyrus
    (2011-09-22 19:17)
    Alkaida to komórka amerykańskich służb specjalnych
  • ~NIE poprawny.
    (2011-10-01 13:44)
    A JAK NAZWAC MORDERCUW KS. POPIEUSZKI BYLI POD OCHRORA PZPR I NA WYRAZNY ROSKZ DZILALI I DO DZIS JEST WSZYSTKO WYCISZANE A MOCODAWCY JESZCZE ZYJA JAK jaruzel z kiszczakem i urbanem banda krymineli ma sie dobrze i jeszcze podskakuja te kreatury cxzerwone z ruskiej budy.
  • ~Ryszawy
    (2011-10-01 13:48)
    A NA CZYJ ROZKAZ DZILALI jaruzel z kiszczakem i urbanem.
  • ~Alek
    (2011-12-25 15:01)
    Al-Kajda - organizacja pseudo-terrorystyczna, w rzeczywistości kierowana i kontrolowana przez CIA. Pojawia się i atakuje wszędzie tam gdzie interesy Ameryki wymagają intarwencji zbrojnej pod fałszywymi hasłami wojny z terroryzmem i humanitarnej pomocy rzekomo terroryzowanej ludności. Również, jest wykorzystywana do wzniecania zbrojnych powstań w celu destabilizacji określonych krajów dla dokonania zmiany reżimu na bardziej przyjazny Ameryce.

    Ten "test" jesz kompletnie bzdurny, bo nie daje możliwości wybrania prawdziwych odpowiedzi.

Może zainteresować Cię też: