Co wiesz o Jarosławie Kaczyńskim?

wróć do quizu
  • ~jula
    (2017-01-27 18:48)
    Jarosław Kaczyński jest twórcą szczęścia Polek i Polaków specjalnej konstrukcji umysłu niezbadanym jeszcze przez naukę .On jeden wywalczył niepodległość i wolność ojczyzny ww osoby .On pokonał "zdrajcę i niegodziwca" Wałęsę . On dokonał chrztu specjalnej Polski przyjmując sakrament z najbardziej "godnych kapłańskich rączek" w Toruniu,Nie jakaś Lednica a Toruń,Toruń zwany kiedyś dla niepoznaki jako czyste polskie miasto przez swoich założycieli Torn .
  • ~gienio39
    (2017-01-26 22:16)
    Oj Kaczorek bekniesz wkrótce
  • ~jula
    (2015-06-25 03:39)
    Wygląda na to ,że Jarosław Kaczyński jest wynalazcą słońca ,ono świeci bo on je wynalazł i zaświecił. Co to będzie jak on zejdzie ? Słońce zgaśnie ,ptaszki przestana śpiewać ,co to będzie ?
  • ~LuS
    (2017-01-28 05:08)
    kaczor najbardziej znienawidzony wichrzyciel, zjadliwy starzec, któremu słońce, które to on wynalazł wypaliło całkowicie mózg jeśli go w ogóle miał.
  • ~retinan
    (2013-09-07 00:13)
    Proponuję sprawdzić dwóch ukochanych wujków Jarka i Lecha - Wilhelma i Henryka ŚWIĄTKOWSKICH i ich związek ze straszliwym Mordem Katyńskim.

    Żeby was zaciekawić dodam tylko skromnie, że ww. Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, od razu włączonym w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku - dodawać chyba nie muszę), potem, po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954).

    Drugi, Henryk, był ministrem "sprawiedliwości" nieprzerwanie w latach 1945-1956 (!!!), przez co odpowiada za całokształt stalinowskich zbrodni na Narodzie Polskim, był jedynym stałym ministrem w czterech powojennych marionetkowych rządach komunistycznych (Osóbki-Morawskiego, I rząd Bieruta, I rząd Cyrankiewicza i II Bieruta), a co najważniejsze - już na wiosnę 1945 roku (!!) nakazał wszcząć śledztwo swemu wiernemu psu (Jerzemu Sawickiemu - własc. Izydorowi Reislerowi), którego celem miało być zatuszowanie winy bolszewików za ten straszliwy mord na polskich oficerach i próba zrzucenia go na broniących się wtedy jeszcze faszystów. Dzięki temu Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi otrzymało tylko dla siebie piękną trzy piętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta warszawian, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach.

    Żeby było ciekawiej - ta willa była wcześniej nadana rodzinie bohatera z 1920 roku, majora Lisa-Kuli przez Piłsudskiego, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru.
  • ~asd
    (2015-05-24 13:06)
    Jedno wiem : to psychol, wariat, bezczelny kklamca, nierob, ktory przez lata zyje z naszych pieniedzy. Pogonic dziada na zawsze.
  • ~jula
    (2015-06-28 15:09)
    re Polak - nie powtarzj tak częst słów prezesa ,zważ bowie jak blsko ma umieszczony mózg od doopy .
  • ~Bader
    (2017-01-30 20:19)
    I zbaw nas Panie od zbawcy narodu. Tego Cię prosimy. Wysłuchaj nas Panie. Amen
  • ~dlaczego głosuję na PiS:
    (2013-10-29 00:04)
    Po objęciu władzy Pan Premier Kaczyński umorzy wszystkie długi i da każdemu po 100 tys. zł na dobry początek. Ale tylko Prawdziwym Polakom!

    Pan Premier Kaczyński spolonizuje banki. Wtedy będą one dawały kredyty na ujemny procent! Dla uzyskania Prawdziwie Polskiego Kredytu z Prawdziwie Polskiego Banku Prawdziwemu Polakowi wystarczy zaświadczenie od proboszcza, który potwierdzi, że kredytobiorca jest Prawdziwym Polakiem.

    Gdy Jarosław Kaczyński obejmie władzę to odrodzi Prawdziwie Polski przemysł. Znowu będziemy produkować Poloneza i 126p w państwowych fabrykach. A krajom, które nie będą chciały kupować produktów naszego przemysłu motoryzacyjnego Pan Jarosław wypowie wojnę!

    Pan Premier Kaczyński zakaże wszelkiego importu. Wyjątkiem będzie statek cytryn przed Bożym Narodzeniem - oby zawsze zdążył na czas!

    Pan Premier Kaczyński w polityce zagranicznej nie będzie utrzymywał kontaktów z wrogami Polski: Niemcami, Czechami, Słowacją, Ukrainą, Białorusią, Litwą i Rosją. Ogłosi, że "moralnie" sąsiadujemy z Watykanem i Węgrami.

    Pan Premier Kaczyński w ogóle bardzo rzadko będzie jeździł zagranicę - po co tam bywać, skoro to tylko rozsadnik pederastii i ateizmu. Na nieliczne wyjazdy - do Watykanu i na Węgry - pamiętając co uczyniono Jego Bratu, wyruszać będzie pociągiem. Pancerną salonką wyposażoną w najnowsze systemy obrony przeciwlotniczej i przeciwgrzybiczej!

    Po rządami Pana Premiera Kaczyńskiego w ogóle nie będzie bezrobocia. Każdy bowiem dostanie nakaz pracy! Uchylanie się od pracy będzie surowo karane robotami na rzecz Episkopatu.

    Prawdziwie Polski Premier Pan Kaczyński zniesie wymienialność złotego. BO DO CZEGO TO PODOBNE, ŻEBY KAŻDY KTO CHCE, WYMIENIAŁ POLSKI KATOLICKI PIENIĄDZ NA EUROPEDERASTYCZNE EURO!

    Pan Premier Kaczyński po objęciu władzy zarządzi, że KAŻDY POLAK BĘDZIE MÓGŁ PRZEJŚĆ NA EMERYTURĘ W WIEKU 45 LAT. Konieczne będzie tylko zobowiązanie emeryta do corocznej pielgrzymki do Częstochowy.

    Pan Premier Kaczyński zbuduje tylko jedną autostradę z Warszawy do Torunia, ale za to bardzo solidną. Gdy Pan premier będzie jechał tą autostradą po wytyczne, wtedy niestety ze względów bezpieczeństwa autostrada będzie zamknięta. Przestrzeń powietrzna nad autostradą także będzie zamknięta. Strzec podróży Premiera-Zbawiciela do Torunia będą anioły z biało-czerwonymi szachownicami na skrzydłach. Dla bezpieczeństwa anioły pod skrzydłami będą miały podczepione rakiety, LOBBY ROSYJSKO-NIEMIECKO-ŻYDOWSKO-EUROPEDERASTCZNE PRZECIEŻ NIE ŚPI!

    Rząd Pana Premiera Kaczyńskiego zapewni każdemu Polakowi JEDEN POGRZEB I DWIE EKSHUMACJE NA KOSZT PAŃSTWA.

    Gdy Premierem zostanie Pan Jarosław Kaczyński WSZYSTKIE CIĄŻE BĘDĄ REJESTROWANE "OD POCZĘCIA". Następnie będą monitorowane - kierowanie zespołem kościelno-policyjnym ds. monitoringu ciąż Pan Premier "Zbawiciel" Kaczyński powierzy Największemu Lekarzowi RP - Jego Ginekoscencji Arcybiskupowi Hoserowi.

    Gdy Premierem Prawdziwych Polaków zostanie Pan Jarosław Kaczyński, to dopiero wtedy wyjdzie na jaw prawda o Powstaniu Warszawskim. BARTOSZEWSKI OKAŻE SIĘ ADIUTANTEM BACHA-ŻELEWSKIEGO I KOLEGĄ DIRLEWANGERA! Lobby żydowsko-pederastyczne nie będzie już nam zakłamywało historii!

    Naprzód Panie Jarosławie!


    Gdy Premierem RP zostanie Pan Jarosław Kaczyński, to zaraz KAŻE WYARESZTOWAĆ TE WSZYSTKIE BACHORY, KTÓRE ZA PODPOWIEDZIĄ SZATANA KRZYWDZĄ POLSKICH KSIĘŻY. TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG I ZAWSZE DZIEWICA!

    PAN PREMIER Z BOŻEJ ŁASKI JAROSŁAW KACZYŃSKI, ZBAWICIEL POLSKI, ZAKAŻE LOTÓW SAMOLOTÓW NAD WARSZAWĄ. Zarządzi przekopanie tunelu pod Ursynowem. Samoloty jeszcze przed Lasem Kabacki będą wlatywały pod ziemię i tunelem polecą prosto na Okęcie.
  • ~diego
    (2013-09-06 20:30)
    Człowiek uczciwy i tyle. Chce coś dla Polaków i Polski zrobić nie jak inni.
  • ~bozka
    (2015-06-27 21:07)
    tak tak wierzcie w Dude i reszte Pisu abyście się nie rozczarowali po wyborach
  • ~lambda
    (2013-08-21 22:34)
    CZY KTOS WIE DLACZEGO I ZA CO PAN RAJMUND KACZYNSKI OTRZYMAL LUKS MIESZKANIE w zrunowanej kompletnie Warszawie/

    W MIESCIE KTORE PRAKTYCZNIE NIE ISTNIALO?

    AKOWIEC?! KIEDY ZWIJALI MOJARODZINE ZA POWSTANIE ( ZOSKA I MIOTLA ) TO PAN RAJMUND GNIAZDKO MOSCIL KTOREOD ZYCZLIWYCH WLADZ. NIE MOGE TEGO POJAC, JAK?

    KIEDY ZWIJALI Z DOMOW CHLOPAKOW NA UB na RAKOWIECKA, ON DOSTAL PIEKNE MIESZKANIE?

    Zona pracujaca w Cenzurze (lista Wildsteina) wyjezdzala zagranice na zakupy, a wyjezdzali ci ktorzy podpisywali lojalki.

    moze ktos mi to wytlumaczy ? bo dziadek do smierci tego nie zrozumial
  • ~Jurek
    (2017-01-31 17:18)
    Tej obrzydliwej m.o.r.d.y nie chce wiecej ogladac! Tej wstretnej m.o.r.d.y kaczora
  • ~docent z IPN
    (2013-09-07 00:10)
    dobrze dziala filia rosyjskiego wywiadu skoro z internetu w szybkim tempie znikaja informacje o dzialalnosci Rajmunda Kaczynskiego jak np. fakt ze w Społecznym Przedsiębiorstwie Budowlanym, w okresie najczarniejszej NOCY STALINOWSKIEJ PROJEKTOWAŁ SIECI SANITARNE AMBASADY AMERYKAŃSKIEJ I WŁAŚNIE W TYM CELU WYJEŻDŻAŁ NA SZKOLENIA DO ANGLII I HOLANDII, UWAŻAM, ŻE ÓWCZESNA WŁADZA MIAŁA DO NIEGO ZAUFANIE I BYŁ JEJ PUPILEM.

    UWAŻAM, ŻE W OWYCH CZASACH TAKA KARIERA MOGŁA BYĆ REALIZOWANA TYLKO ZA PRZYZWOLENIEM WŁADZY LUDOWEJ, BO NIE WIERZĘ, ŻE MOŻNA BYŁO UDOSTĘPNIĆ PLANY AMERYKAŃSKIEJ AMBASADY, KOMUŚ KOMU SIĘ NIE UFAŁO. BUDOWANIE SIECI CIEPŁOWNICZEJ I SANITARNEJ WYMAGA DOSTĘPU DO PLANÓW, CO WIE KAŻDY, KTO CHOĆ RAZ WIDZIAŁ TAKI PROJEKT NA WŁASNE OCZY.

    Nie wierzę, że najbardziej prestiżowe projektów, nie dostali ci, którzy przynajmniej władzy się nie opierali, a być może ci, którzy jawnie, w ramach obowiązków służbowych projektanta budowy, z nią współpracowali. Przy czym nie chodzi o żadne bycie TW, podkreślam, żeby był jasność.

    Jeżeli dziś uznamy, że konfitury na rynku dostają się tylko wybrańcom, to trudno stwierdzić, że nie było tak za PRL-u. Jeżeli dojdziemy do wniosku, że NKWD nie pilnowała, kto buduje, projektuje ambasady amerykańskie, kto zna plany jej rozkładu, to musimy pisać historię na nowo. Jeżeli stwierdzimy, że losy Rajmunda Kaczyńskiego to typowe losy powojennego powstańca, to musielibyśmy całkowicie zrewidować osąd o totalitaryzmie czy dyktaturze czasów komunistycznych.
  • ~jula
    (2015-06-25 03:39)
    Wygląda na to ,że Jarosław Kaczyński jest wynalazcą słońca ,ono świeci bo on je wynalazł i zaświecił. Co to będzie jak on zejdzie ? Słońce zgaśnie ,ptaszki przestana śpiewać ,co to będzie ?
  • ~Kltilda
    (2017-02-01 16:09)
    Mazurkowa hamko wytnij kaczce te piora z nosa bo nas obrzydzenie bierze na gile co tam mu wisza jak go w naszej telewizji ukochanej tvn widzimy
  • ~Terminator
    (2015-06-28 11:42)
    Brawo dla Beaty Szydło!
    Dzisiaj w Bełchatowie Beata Szydło zapowiedziała walkę o rozszerzenie zestawu pytań referendalnych we wrześniu.
    Po pierwsze - pytanie czy Polacy są za obniżeniem wieku emerytalnego?
    Po drugie - pytanie czy Polacy popierają przymusowe wysyłanie 6-latków do szkoły?
    Po trzecie - pytanie czy Polacy popierają prywatyzację Lasów Państwowych?
    Brawo, Pani Beato!
    Brawo dla zgłoszonych pytań. Ważnych i wymagających rozstrzygnięcia przez cały Naród.
  • ~tadeusz
    (2013-08-21 22:33)
    Jak MACIORA ma kwity na kartofle,to bardzo prawdopodobne,że duuużo wie.
    Duzo tez mogl zniszczyc.
    Na początku "rządów" "prawicy" ANTEK MACIARESCU dzieki wspolpracy z KGB I UB ZARZĄDZIŁ, ABY WSZYSTIE ARCHIWA UB, SB ETC. DOSTARCZYĆ DO JEGO SIEDZIBY Z OCHRONĄ ŻOŁNIERZY GROMU. Co się tez stało.
    Kaczynscy, Maciorawicz I Rydzyk maja podejrzana przeszlosc zwiazkow z Rosja. Szkodza Polsce gorzej niz najezcy, okupanci czy zaborcy. A cala ich sekta moze sie skladac z wielu podobnych do nich I z ciemnej masy, ktora pieknie manipuluja.

    POWSTAJE PYTaNIE W CZYIM INTERESIE. Byc moze jest tak jak sugerowal professor Brzezinski.
  • ~SAA
    (2017-02-02 17:25)
    to jest HOMOSEKSUALISTA
  • ~precz z k u r d u p l e m
    (2017-02-05 09:37)
    Kim jest Kaczynski....małyrm (160 cm w kapeluszu), grubym, zakomleksionym, złosliwym ,zawistnym, chorym na władzę...k u r d u p l e m...Który doprowadzi Polske do ruiny, aby tylko udowodnic ,ze kaczyzm zbawi Swiat !

Może zainteresować Cię też: