Co wiesz o Jerzym Owsiaku?

Twórca Wielkiej Orkiestry Światowej króluje w rankingach osobistości, którym Polacy najbardziej ufają. Sprawdź, co wiesz o Jurku Owsiaku.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Wikimedia Commons
  • ~jawerpoint
    (2012-01-14 06:31)
    Jest bogaty, i lubi patrzeć jak bydło się w błocie rżnie.
  • ~Kawał
    (2012-01-16 17:27)
    ~~~jas ty baranie ze byś wiedział ile płacę na ZUS na rentowe zdrowotne i chorobowe to byś ZBARANIAŁ do reszty ,
  • ~fun
    (2012-01-19 21:17)
    .

    ...ZŁOTY MELON ;)
  • ~ares
    (2012-01-19 17:52)
    nom piekny burdel i pewnie piekna kasa!! pierwsza dama to ma pewnie niezły apetyt,a to pewnie kartofle z bigosem i grochówa swoie robi!!
  • ~Tomek z W-wy
    (2012-01-19 16:27)
    ale na zdiecju widac towazystwo niech powiedza co przekazali czy Owsiak im przekazał jak sa w gronie to powinni dac prawde
  • ~gerry5
    (2012-01-18 12:45)
    re figofagodeliczny

    nikt nie zmusza non stop nagabywanie wiecej bylo zbieraczy niz zbierajcych
    http://acontrario.nowyekran.pl/post/5131,wosp-biznes-sie-kreci-cz-1-zloty-melon
    jak sie kreci lody
  • ~Bulba
    (2012-01-17 14:50)
    A cóż to za postać, aby robić o niej quiz? Kompletny idiotyzm.
  • ~figofagodeliczny
    (2012-01-17 09:45)
    Czegoś tu nie rozumiem datki są dobrowolne nikt nikogo nie zmusza do rzucania do puszek paru złotych poza tym są licytacje gdzie podają wielkie sumy jak mozna mówić po 20 latach że Owsiak coś komuś ukradł albo sobie nabił kieszeń ludzką krzywdą ? Tak mogą tylko powiedzieć fanatycy i wielbiciele radia maryja którzy z bogiem i maryją nie mają wiele wspólnego poza chodzeniem do kościoła wstyd przecież sam organizator jak i cała akcja są transparentne a każda złotówka rozliczona co do centa
  • ~kipa
    (2012-01-16 17:22)
    Owsiak to nierób cwaniak ,20 lat żyje z ludzki krzywdy .
  • ~Konieczko
    (2012-01-21 12:04)
    WOŚP wystartował w 1993?? Przecież w tym roku jest dwudziestolecie... WTF?