Co wiesz o paliwach?

Paliwo dla samochodów i innych pojazdów jest niezbędne do życia niczym powietrze dla człowieka. Kiedy w baku sucho, nici z podróży. Przekonaj się, co wiesz o benzynie, oleju napędowym i innych paliwach...
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Inne
  • ~sowa
    (2012-01-28 10:15)
    Paliwa w Polsce są bardzo drogie,często mąci się Polakom w głowach mówiac,że paliwa u nas są tańsze niż na przyklad w Niemczech,ale nie dodaje się ile benzyny można kupić u zachodnich sąsiadów za przeciętną pensję a ile u nas ten stosunek to 4 do 1,bo o tyle razy płace sa wyższe.Podawanie nierzetelnych informacji w mediach jest nagminne.
  • ~grzegol6
    (2012-01-31 10:45)
    Podzielam opinię sowy. Podawajcie informację rzetelnie bez niedomówień,lub nie podawajcie wcale!
  • ~Andreco
    (2012-01-23 18:56)
    zdobyłem 10/10 :)
  • ~chemik
    (2012-03-13 21:14)
    nie ma już etyliny. kogo wy zatrudniacie.
  • ~chemik
    (2012-03-13 21:13)
    pierwsze pytanie ... nie ma już etyliny. autor Quizu to dureń
  • ~Kapitan Wąs
    (2012-04-06 10:32)
    a ja zdobyłem 11/10 i się nie chwalę :-D
  • ~puchatka
    (2012-04-08 19:20)
    Zdobyłem też 10/10 :), Sowa w Polsce jest bardzo mało polskich bezstronnych mediów. Reszta to nalezy do koncernów zagranicznych. Np w mojej okolicy lokalna gazeta plajtowała z powodu konkurencji, to ją przejął niemiecki koncern prasowy pod swe skrzydła.
  • ~stary
    (2012-04-08 19:36)
    Paliwa są drogie i nie będą tańsze , bo zasoby są na wyczerpaniu, a samochodów przybywa co roku. Tanio pojeżdzili sobie Amerykanie, ale to pieśń przeszłości.
  • ~usa
    (2012-08-21 01:27)
    Akcyza na paliwach to 50% ceny a Rostowski jeszce ja podniosl napedzajac tym samym inflacje i zubozajac Polskow. Fajnego macie debila.
  • ~Adam
    (2012-08-21 09:15)
    Że są zdecydowanie za drogie na szczęście podratowuję się kartą z getina i za benzynę 4,99 i promocje na stacjach mam w nosie.