Co wiesz o schizofrenii?

Często boimy się chorych na schizofrenię, ale czy wiemy, czego tak naprawdę się boimy? Sprawdź, co wiesz o schizofrenii!
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~KRK
    (2014-02-14 20:58)
    Obrazek dodany do tej strony ma charakter prześmiewczy i wprost zachęca do wyśmiewania się z ludzi chorych.
    Autorzy tej JAWNEJ DYSKRYMINACJI powinni znaleźć się przed sądem.
    W końcu liberalny "Dziennik" jest prounijny, to skąd taki BŁĄD !?
  • ~modliszka
    (2012-06-13 18:50)
    Chorowałam na schizofrenię paranoidalną wobec siebie i otoczenia.To jest potworność.To co pisze Dawid Biel to bzdura.Każdy wypadek jest inny.Nie życzę sobie aby nas chorych nazywano wariatami tak jak nikomu nie życzę tej choroby.Od zdrowego do chorego jest malutka ,,odległośc,,
  • ~adeo
    (2012-06-15 00:22)
    Redakcjo, zmieńcie w końcu to zdjęcie, bo facet na nim nie jest chory na schizofrenię, tylko przyciął sobie wacka rozporkiem.
    Ostatecznie poruszacie temat choroby, która dla wielu nie jest niczym wesołym, tymczasem wasz "quiz" i ilustracja sugerują coś innego.
    Rozumiem, że trzeba przykuć uwagę internauty, ale Wy też okażcie trochę zrozumienia chorym i ich otoczeniu.
  • ~"Niezapominajka"
    (2012-11-04 17:02)
    Jestem oburzona takim zdjęciem!
    Mój syn choruje na schizofrenię i nikt z obcych by tego nie powiedział.
    Nie różni się wyglądem od innych a nawet jest o wiele przystojniejszy od tych zdrowych.
    Choroba ta powoduje tylko to,że ludzie którzy są nią dotknięci są wycofani zawodowo i towarzysko i wiadomo cierpią z tego powodu lecz nie robią nikomu krzywdy,za to WY niedouczeni piszecie bzdury!
    WSTYD!
  • ~arxy
    (2012-06-13 16:56)
    Przeczytałem kilka komentarzy... Niestety, obawiam się, że ich treść jest, delikatnie mówiąc dziwna. Jak schizofrenia.
  • ~misia
    (2013-06-18 19:04)
    sama jestem chora na schizofrenię paranoidalną i to zdjęcie jest godne pożałowania ! zapyziali kretynie którzy nic nie rozumieją !
  • ~pigwah
    (2012-06-15 08:22)
    A"propos tego quzu...Kiedy Jaroslaw Kaczynski wreszcie pojdzie na badania psychiatryczne ? .
  • ~Bezpartyjny
    (2012-06-10 11:32)
    Zdjęcie do quizu jest całkowicie nieadekwatne. Przy schizofremii nie widać praktycznie żadnych zmian fizycznych.
  • ~schizo
    (2012-06-12 18:21)
    aha zapomniałem - buhehehe :)
  • ~plastyk
    (2012-06-11 21:45)
    " pielnia1","malusia", "kazik"- to produkty schizofrenicznej, goebelsowskiej, pisofobicznej polityki TUSKO-KOMORO-NIESIOŁO-PALIKOTOCIARSKICH SKRZYWIONYCH OSOBOWOŚCI -bez żadnej etyki i systemu wartości - o cechach wymienionych przez "OTO PISa"! Polityki uprawianej i rozmiękczającej niedouczone umysły od 5 lat, jako kontynuacja najgorszych wzorów z PRL-u! Nie daj Boze dłuzej, bo degeneracja umysłowa niektórych jednostek społecznych jest przerażająca - na przykładzie wymienionych wyżej "internetowych wpisywaczy" swoich wypaczonych opinii!!!