Co wiesz o schizofrenii?

Często boimy się chorych na schizofrenię, ale czy wiemy, czego tak naprawdę się boimy? Sprawdź, co wiesz o schizofrenii!
  • ~widi243
    (2012-02-04 17:28)
    Shcizofrenii jest conajmniej kilka a każda ma róźne objawy
  • ~adeo
    (2012-06-15 00:22)
    Redakcjo, zmieńcie w końcu to zdjęcie, bo facet na nim nie jest chory na schizofrenię, tylko przyciął sobie wacka rozporkiem.
    Ostatecznie poruszacie temat choroby, która dla wielu nie jest niczym wesołym, tymczasem wasz "quiz" i ilustracja sugerują coś innego.
    Rozumiem, że trzeba przykuć uwagę internauty, ale Wy też okażcie trochę zrozumienia chorym i ich otoczeniu.
  • ~Bezpartyjny
    (2012-06-10 11:32)
    Zdjęcie do quizu jest całkowicie nieadekwatne. Przy schizofremii nie widać praktycznie żadnych zmian fizycznych.
  • ~schizo
    (2012-06-12 18:21)
    aha zapomniałem - buhehehe :)
  • ~plastyk
    (2012-06-11 21:45)
    " pielnia1","malusia", "kazik"- to produkty schizofrenicznej, goebelsowskiej, pisofobicznej polityki TUSKO-KOMORO-NIESIOŁO-PALIKOTOCIARSKICH SKRZYWIONYCH OSOBOWOŚCI -bez żadnej etyki i systemu wartości - o cechach wymienionych przez "OTO PISa"! Polityki uprawianej i rozmiękczającej niedouczone umysły od 5 lat, jako kontynuacja najgorszych wzorów z PRL-u! Nie daj Boze dłuzej, bo degeneracja umysłowa niektórych jednostek społecznych jest przerażająca - na przykładzie wymienionych wyżej "internetowych wpisywaczy" swoich wypaczonych opinii!!!
  • ~schizo
    (2012-06-12 08:48)
    Co wiem o schizofrenii? To że to zdjęcie zamieścił ******** nieuk, spryskany samoopalaczem i ubierający się jak "ziomal", którego prawdziwi ziomale uważali zawsze za ****** więc postanowił zrobić to co potrafił najlepiej - dokopać słabszym. To tyle.
  • ~arxy
    (2012-06-13 16:56)
    Przeczytałem kilka komentarzy... Niestety, obawiam się, że ich treść jest, delikatnie mówiąc dziwna. Jak schizofrenia.
  • ~modliszka
    (2012-06-13 18:50)
    Chorowałam na schizofrenię paranoidalną wobec siebie i otoczenia.To jest potworność.To co pisze Dawid Biel to bzdura.Każdy wypadek jest inny.Nie życzę sobie aby nas chorych nazywano wariatami tak jak nikomu nie życzę tej choroby.Od zdrowego do chorego jest malutka ,,odległośc,,
  • ~pigwah
    (2012-06-15 08:22)
    A"propos tego quzu...Kiedy Jaroslaw Kaczynski wreszcie pojdzie na badania psychiatryczne ? .
  • ~Przyjaciel Donalda
    (2012-06-06 10:25)
    To choroba Donalda Tuska. Zamiast rządzić powinien być zamknięty w psychiatryku.