Czy znasz stolice krajów Europy?

Wydawałoby się, że to wiedza powszechna. Jednak czy aby na pewno nie masz kłopotów z rozwiązaniem quizu?
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~anastazja
    (2013-11-21 12:33)
    uważam ze to super wynik
  • ~ela
    (2013-04-04 19:22)
    mam 9 na 10 to jest niezły wynik
  • ~JAGODA FLORIDA USA
    (2014-02-01 21:42)
    MAM 1O NA 10 I TO BEZ WYSILKU
  • ~sad
    (2012-05-25 12:41)
    11/10 - student
  • ~takitam
    (2013-06-27 02:31)
    co za prościzna 10/10 poprawnych.
  • ~Jacek
    (2014-06-09 11:49)
    A co w Polsce ?
    OkuPOnci świętują jakąś wolność co to niby przyszła 25 lat temu . 35 % wolności , stanowiska dla wybranych , urzędy dla wybranych , wybrani do roli kaPO obozowych a gdzieś w tle naród . Wśród świętujących te same gęby od 25 lat , ta sama sitwa tylko ryje bardziej napasione i podbródki większe. Polska to obecnie taki łagodny Konzentrationslager . Wsadzono nas do pociągu 25 lat temu wmawiając że jedziemy do raju . Po drodze nas okradziono z kosztowności i bagażów i wysiedliśmy na stacji gdzie zamiast palm czekała przefarbowana czerwona hołota z opaskami na rękach kaPO i dokonywała selekcji wśród przybyłych na tych którzy mogą zostać kolaborantami , donosicielami oraz tych którzy się będą śmiertelnie bali . Mnie na całe szczęście udało się uciec z transportu a na stacji krzyczałem do odjeżdżających że wiozą was na zatracenie .
  • ~oświecony
    (2014-05-29 22:49)
    10/10
  • ~Czesiek
    (2014-05-12 21:10)
    Parę słów o Europie:
    Polacy pamiętajcie, że Francja czy Anglia podpiszą każdą umowę traktat i inne porozumienia, ale nigdy ich nie zrealizują i wybijcie sobie z głowy, że będą czynnie pomagać lub umierać za Polaków. Jeśli zaś chodzi o Niemców (razem z Austriakami) to ten naród zawsze był fałszywy i będzie fałszywy, i nie łudzcie się, że stanie się cud i oni się zmienią, bo się nie zmienią. Oni będą dążyć do hegemonii albo militarnej albo gospodarczej. Obecnie unia walutowa okazała się narzędziem Niemiec do osiągania hegemonii gospodarczej nad Europą, której powinniśmy się przeciwstawić pozostając przy narodowym pieniądzu.
  • ~nik
    (2014-05-26 23:17)
    10/10
  • ~sowa
    (2013-06-20 16:32)
    9 na 10 dziesięć zadawala mnie.