Co wiesz o III RP?

Od momentu upadku komunizmu budujemy nową Polskę, czyli III RP. Sprawdź, co wiesz o jej historii.
  • ~a,raczej wyć z rozpaczy
    (2013-01-26 17:08)
    Szkoda POlski,tylko tyle,bo płakać mo sie chce.
  • ~Aron...
    (2013-05-20 10:31)
    Chcecie doprowadzić nas do porządnego rozlewu krwi.Wasz strażnik światowy
    bardzo nam pomoże helikopterami robi to od lat w świecie.Najeźdzcy nie wasze doczekanie będziemy POLSKĄ dalej z pomocą Boską.
  • ~aneta
    (2013-05-11 23:47)
    rozmawiajcie z młodzierzą, cieszcie sie bardziej zyciem, zrozummiecie!
  • ~helmud2
    (2013-05-12 10:18)
    III RP to obciach straszny. Przedłużony przez pryszczatych połowicznie wykształconych, dla których Polska to nie normalność jest.
  • ~Bolek alias Lolek
    (2013-05-18 09:20)
    III RP - podróba demokratycznego państwa, z konstytucją napisaną przez gościa z problemami alkoholowymi, stworzone przez zdrajców, agentów i cwaniaczków dla dojenia polskiego społeczństwa, w którym plucie na to, co przyzwoite i dobre stało się cnotą. Bezpośrednia spadkobierczyni Polski czasów nierządu saskiego.
  • ~Czytelnik
    (2013-05-16 07:23)
    Solidarność pozostawiła po sobie bezrobocie i religię w szkołach i przedszkolach.
    Jesteśmy kolonią UE i Watykanu. Jedyne co się w Polsce udało to...Kolesiostwo!!!
  • ~Majka
    (2013-05-17 21:26)
    Chyba muszę sobie wyciąć płuca...
  • ~mgr
    (2013-05-24 23:17)
    Okrągłostołowy przekręt poparty grubą kreską zniweczył zdobycze Solidarności do czego przyczynił się Wałęsa, niestety. Liberalno - lewaccy władcy nie liczą się ze społeczeństwem, mając na uwadze tylko słupki sondaży. Przykładem buta, arogancja i pogarda dla 2,5 mln Polaków podpisanych z peselami, chcących oglądać telewizję TRWAM a władza dokonując karkołomnych sztuczek ściemnia nie widząc nawet 160 marszów i totalnego oburzenia.
  • ~zgret
    (2013-05-19 17:05)
    Brawo czytelnik uważam że masz rację
  • ~Adam
    (2013-05-20 10:26)
    Zrobiliście kolonię z Polski podstępnie 'wałęsiakami' część nie ogłupionych ludzi waszymi masońskimi mediami to widzi ! Chcieliście likwidować nasze symbole macie swój tęczowy ziomkowski ?