Czy wiesz, jak zdrowo się opalać?

Każdy lubi mieć opaloną skórę. Specjaliści ostrzegają jednak, że promienie słoneczne mogą zaszkodzić. Sprawdź, jak zdrowo i bezpiecznie się opalać.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~Aga
    (2012-10-21 11:15)
    Wczoraj jaka vitamina D3 zdrawa i przeciw rakowa a dzis jakie to opalanie niezdrowe.Prawda jest taka ,ze to latem nie chorujemy.Tylko koncerny kosmetyczne zarabiaja fortune na kremach z filtrem i samoopalaczach ,a farmaceutyczne na sztucznych witaminach i suplementach i robia nam wode z mozgow !!!
  • ~mami46
    (2014-07-10 15:22)
    Noooo..może też wspomagac ja finansowo...psychicznie...dla niego to w koncu zaden probllem...
    Ona patrzy na to i przezywa...on ma swoja zdrowa rodzine...ZENADA
    jestem katoliczka...ale nie fanatyczka mam 3 dzieci...przegryzła bym aorte takiemu ,szkoda słow
    Zycze matce sił...i cierpliwosci
  • ~mami46
    (2014-07-10 15:17)
    Nie wiem czy widzieliście zdjęcia noworodka..nie życze tego widoku żadnjej matce..
  • ~~lola
    (2014-06-09 16:05)
    Władza ludowa bardzo obawia sie "przecieków" i dlaczego nasze społeczeństwo jest tak blokowane przed poznaniem prawdy o "aferałach" - ale ich notowania "siadają" i wcześniej czy później zostanie to rozliczone.
  • ~poeta z sieci
    (2014-07-15 02:23)
    ...) Węszą psy po licznych tropach
    owych faux pas.
    Każdy Tusku chce dać kopa,
    nim kurz opadł.
    .
    A przyczyna, ta prawdziwa,
    wycia sfory,
    że sondażom wbrew wygrywa
    wciąż wybory
    .
    Zemsty krwawej to się prosi,
    wręcz vendetty,
    rywal wszak za krótki cosik
    jest niestety.
  • ~riki
    (2014-07-15 02:25)
    Kimze jest ten balwochwalca co przy kazdej miesiaczce modli sie do stolka prezydenckiego?

    -sluzy interesom rosji
    - posmiewisko europy
    - paranoik
    - tchorz ktory przezyl stan wojenny pod spodnica mamy, a teraz chroni go 9 facetow za
    1.5 miliona zl/rok
    - bezzebny tchorz, ktory boi sie isc do dentysty
    - paranoik podejrzewajacy wszedzie spiski nawet zagranica
    - zadluzyl polske o 100 miliardow zl.w czasie prosperity
    - chce wystawic na ministra finansow z-ce komendanta powiatowej strazy pozarnej pania szydlo
    - wie ale nie powie
    - wzrost gora 160 cm w kapeluszu
    - staruch, 66 lat
    - finanse zalatwiala mamusia
    - nigdy w zyciu nie pracowal
    - nie uprawia sportów
    - nie robi zakupow
    - nie ma prawa jazdy
    - nie ma żony
    - ale ma braki w uzebieniu przednim
    - nie wie co znaczy prawdziwa rodzina
    - pozostaje w zwiazku jedynie z kotem
    - nie zna zadnego obcego jezyka
    - nie ma konta
    - nie uznaje demokracji I chce ja zniszczyc
    - nie uznaje instytucji panstwowych
    - nie uznaje praw wyborczych Polakow
    - im gorzej dla POLSKI tym lepiej
    - jest oszustem wyborczym
    - przy komputerze I pianinie tylko sie fotografuje
    - ma chorobliwa fobie dotyczaca podrozy nie tylko zagranicznych, do Krakowa tez
    - nie uznaje struktur państwowych
    - zagranica byl tylko raz
    - nie podaje ręki Prezydentowi
    - lamie z upodobanjiem prawo I konstytucje I nie chodzi do sejmu, CO JEST OBOWIAZKIEM POSLA bo ma ważniejsze sprawy.
    - lekcewazy bezpieczenstwo narodowe, odmawia obecnosci w tych waznych sprawach
    - ma poglady narodowo-socjalistyczne (NAZI)
    - nie ma dumy I godnosci, bo nadal kocha Rydzyka mimo ze nazwal jego blizniaka oszustem, jego bratowa czarownica a ich dom szambem
    - manipuluje smiercia brata I po trumnach chce isc do celu

    i on chce rzadzic polska ekonomia i finansami???

    i on chce nam mówić jak ma wyglądać "nowoczesna polska"??? z czym do czego??
  • ~erka
    (2014-07-15 02:29)
    Komuszy rodowód jest dla posiadaczy takowego nioebezpieczny - ale tylko w środowiskach zwyczajnych Polaków.

    W PIS POSIADANIE PRZEZ PREZESA WUJKA WILHELMA ŚWIĄTKOWSKIEGO NKWDYSTY W ROLI STALINOWSKIEGO SZEFA WOJSKOWEGO SĄDU NAJWYZSZEGO ZATWIERDZAJĄCEGO WYROKI ŚMIERCI NA AKOWCÓW (NA ROTMISTRZA PILECKIEGO) NIE JEST HAŃBĄ.

    NIE JEST HAŃBĄ OJCIEC ANDRZEJA KRYŻEGO - STALINOWSKI ZBRODNIARZ SĄDOWY.

    NIE JEST HAŃBĄ MATKA JANA PIETRZAKA STALINÓWKA, POSŁANKA NA STALINOWSKI SEJM,

    NIE JEST HAŃBĄ STALINOWIEC KOMISARZ SZPITALA WOJSKOWEGO I JEGO ŻONA KOMUNISTKA CZŁONEK PZPR- RODZICE WILDSTEINA.
  • ~taka jest prawda
    (2014-07-19 22:51)
    kazde ruskie scierwo nalewzy zabijac jak karaluchy
  • ~mario
    (2014-08-08 11:57)
    WSTYD TEN PREZYDENT
  • ~Brązowa
    (2017-01-21 15:14)
    Zdrowo jest się opalać bez żadnych filtrów, powstaje witamina D, a rumień występuje po godzinie w czerwcu lub dłużej w pozostałych miesiącach. Skąd te dane o 15 minutach? Z książek o wampirach? Zresztą jak się człowiek opali w kwietniu czy maju to w ogóle nie ma rumienia tylko brązowy kolor, wiem z wieloletniego osobistego doświadczenia.