65 plus. Który z polityków jest już w wieku emerytalnym?

60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn – 1 października 2017 r. weszły w życie przepisy przywracające wiek emerytalny. Który z polityków mógłby już skorzystać z tych świadczeń? Sprawdź się w naszym quizie, który przygotowaliśmy dokładnie w dniu wejścia zmian w życie.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~old 62
    (2017-10-01 11:53)
    Proponuję, żeby w następnych wyborach samorządowych,czy parlamentarnych nie głosować na emerytów i wysłać ich na zasłużoną emeryturę ?
  • ~Demokrata
    (2017-10-01 11:21)
    Po osiagnieciu wieku emerytalnego politycy powinni przechodzic doglebne badania sprawnosci psychicznej, przeprowadzane przez NIEZALEZNYCH ekspertow. Tylko pozytywny wynik powinien dawac mozliwosc kontynuacji kariery politycznej do czasu nastepnych badan - najpierw za 2 lata a potem co rok.
  • ~taka prawda
    (2017-10-01 10:17)
    PIS owcy jak ich wzory z KPZR ZSRR żyją wiecznie a im bardziej w porty popuszczajom tym są mondrzejsi - inaczej.
  • ~Temida
    (2017-10-01 18:48)
    Posłowie PiS na emeryturze: Szyszko- 73 , Piotrowicz i Pawłowicz - 65, Kaczyński 68, Macierewicz - 69, Naimski -69, Widzimy, że codziennie coraz gorzej J.Kaczyński porusza się i funkcjonuje? Czy to z powodu złego stanu zdrowia, czy zmęczenia wieloletnim dzieleniem społeczeństwa i nie daje już rady, brak mu sił ? Poseł J.Kaczyński jest już emerytem. Pobiera emeryturę z ZUS ponad 3.000 zł.miesięcznie i może już odpocząć? Mimo ukończonych 68 lat męczy się w sejmie i pobiera kilkanaście tysięcy miesięcznie. "Pociąga za sznurki polityków "z ul. Nowogrodzkiej ? Może dalej marzy o fotelu prezydenta ? Dlaczego I Prezes SN ma nie dokończyć kadencji, dopiero będzie mieć 65 lat ?!
  • ~Viola da Gamba
    (2017-10-01 10:07)
    Tetryki i grzyby sa sola polskiej polityki.
  • ~Monachijski
    (2017-10-01 22:09)
    Dlaczego sędziowie SN mają iść na emeryturę w wieku 65 lat, a posłowie, senatorzy, ministrowie mogą urzędować wiecznie ? Czy Kaczyński (68) , Macierewicz (69), Szyszko (73) są sprawniejsi fizycznie i umysłowo od prof Gersdorf (65) ? Może Andrzej Duda jest taki wszechwiedzący i to oceni ?
  • ~zwykly emeryt
    (2017-10-01 23:29)
    Zwykly posel J.KACZYNSKI /68 lat!/ na przymusowa EMERYTURE !!!!! STARZEC ledwo lazacy, ciagle chce rzadzic!!!
  • ~Oczyścić Sejm z emerytów
    (2017-10-01 21:39)
    Zgredy paszli na emeryturę SUBITO.
  • ~NIEzwykly
    (2017-10-08 19:13)
    władza w ręce młodych ale mądrych i uczciwych tylko jak to sprawdzić i zablokować karierowiczów i złodziei i to jest problem jeśli prawo było by konsekwentnie wdrażane przez WS TO MOŻE BY sie to udało zrealizować
  • ~😈